The Snowboarder Movie Beta - Intro

Snowboarder Magazine už několik let šlape do produkce svých filmů a po jejich úspěšných kouscích je tu další projekt, který se uchází o vaší pozornost. Beta movie nám představí další generaci mladých snowboardistů. Ti se dokázali poprat s vybranými lokalitami jak na streetu tak v backcountry a pod režií Tylera Ortona dali vzniknout tomuto skvělému filmu.

Po prvním teaseru k novince z produkce Snowboarder Magazine je tu další výstup. Beta movie se nám dnes představuje svým intrem. V něm se prolnou různé lokality, kde kluci natáčeli a představí se nám kompletní desítka. 
Obě upoutávky naznačují, že na nás čeká hodně kvalitní podívaná, kterou bychom si neměli nechat ujít. Většina z vás si tento film nebude moct dopřát na premiérovém tour a tak můžete prokliknout na iTunes, kde je již aktuálně ke shlédnutí. Přejeme příjemnou podívanou. 

Riders: Brock Crouch, Benny Milam, Gabe Ferguson, Finn Westbury, Gab Jacques, Nik Baden, Reid Smith, Brandon Davis, Jacob Krugmire, Jared Elston

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Vyrazte v létě k vodě a navnaďte se s naším přehledem water jumpů

Teploty začínají atakovat hranici, kdy je příjemné trávit čas spíše u vody, než kdekoliv jinde. Na snowboarding většina z vás nemá ani pomyšlení, protože už je dávno po sezóně. Pokud tedy zrovna nepatříte do sorty riderů, kteří využívají ledovců nebo krytých hal. Je tu ale ještě jedna možnost, a to využívat skoků do vody, které v naší zemi najdete hned čtyři. Ideální čas spojit snowboarding s horkým letním počasím. V tomto přehledu se podíváme, které water jumpy jsou ready na vaší návštěvu a váš trénink.

Top výstupy za květen

Květen utekl jak voda a někteří z vás během tohoto měsíce využívali posledních sněhových fleků nebo ti štastnější vyrazili otevřít jarní sezónu na ledovce. U nás na Freeridu jsme v květnu nenechali nic náhodě a pilně jsme plodili články a různé výstupy. Mapovali jsme za vás scénu a přinášeli vám salvu skvělého materiálu. Ještě naposledy dáme šanci top výstupům, které tento jarní měsíc vyšly. Tady jsou!

Aleš Tomsa se rozmluvil o svých projektech u Tupých hran

Nový díl Tupých hran je tady a do ještě vyhřátého křesla po Dušanovi usedá další snb rider - Aleš Tomsa!