The Struggle - Teaser

Jeden rychlý kousek k nám dorazil ze středozápadu USA. Venku je teaser ke streetovému filmu The Struggle. Kdo ho má na svědomí? Z popisu známe jen jména, zázemí natáčení a další podrobnosti zatím ne. Necháme se ale překvapit a počkáme si na finálový kousek. Ten bude venku počítáme koncem léta nebo na podzim. Check it... 

Jezdci: Matt Kaye, Adam Kaye, Jake Aldridge, Robbie Weides, Ben Neeson, Nick Neeson, Tony Reamer, Kayli Hendricks, Kendall Johnson, Sam Schiltgen, Eric Dommeyer

Sponzoři: Academy Snowboards, Dinosaurs Will Die, Arbor Snowboards

Další zajímavé články

Opening parku na zahradě Wény Kutila proběhne již tento víkend

Wéna pilně kutil až si vykutil poctivý snowpark na své zahradě. Prý přišel čas otevřít brány pro veřejnost a pozvat riders, který se nebojí poprat se s velmi rychlým setupem. Opening je dvoudenní, takže si udělej čas a vyraž k Wénovi poshredit na zahradu a navíc v tomto článečku dostaneš všechny důležitý informace. Takže čti pozorně!

Testovačka “Test The Best“ by Snowboard Zezula již tento víkend!

Již tento víkend se na Červenohorském sedle v Hrubém Jeseníku rozběhne pořádná testovačka snowboardového a freeski gearu pod taktovkou Snowboard Zezula. Součástí bude i lavinový kurz za krásný peníz, tak neváhej a vyraz se tam podívat! Podmínky budou v topu, sluníčko a krásná zima!

Halldor Helgason představuje světu jeho “KOZY“!

Halldor Helgason nám představuje jeho KOZY. Mohlo by se zdát, že vám věšíme bulíky na nos, ale to bychom si vážně nedovolili. Halldor má prostě smysl pro humor i v češtině. Pojďte se mrknout, jak to doopravdy je!