The Uninvited - Full movie by Jess Kimura

Dvouletý projekt The Uninvited je ve svém finále a Jess Kimura nám dnes přináší jeho výsledek. Se svým teamem vytvořila jeden z nejlepších streetových holčičích filmů, které kdy vznikly a my si ho teď můžeme společně dát i na stránkách našeho magazínu.

Jess Kimura patří ke světové špičce dámského snowboardingu a i ona má své vzory. Právě jim se věnuje úvodní několikaminutový návrat do minulosti a představí nám "starou" gardu holek, které zásadně zasahovaly a stále zasahují do dění v holčičím snowboardingu. Po něm se už ale rozjede skvělý snowboardový nářez v podání holek, které se rozhodně nezalekly vybraných lokalit a popraly se s nimi na výbornou. Podle editů a teaserů, které nám napověděly, oč v tomto snímku půjde, jsme očekávali, že nepůjde jen o nějaký druhořadý zážitek, a to se také splnilo. Po jeho shlédnutí musíme uznat, že holky vytvořily něco opravdu zásadního.

Maria Thomsen, Miyon Yamaguchi, Kennedi Deck, Taylor Elliott, Darrah Reid, Alexa McCarty, Ylfa Runars, Karin Onozaki, Ivika Jurgenson, Laura Munro, Melissa Riitano, Anniina Perhovaara, Madison Blackley a samozřejmě i Jess Kimura samotná nám představují film, který bude patřit k těm, o kterých se bude mluvit ještě za několik let.

Dejte si chvíli klidu a následující půlhodinku věnujte těmhle holkám, luxusním spotům, lokalitám a skvělému snowboardingu ve filmu The Uninvited.  

Lokality: Japonsko, Estonsko, Quebec, Salt Lake City, Tahoe, Iowa a mnoho dalších.
Kamera, režie, financování: Jess Kimura
 

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Rozhovor: Dušan Kříž o ježdění s Rusty Toothbrush a filmu „Hijinks“

Dušan Kříž je bezpochyby momentálně jedním z nejvíce viditelných českých jezdců, jak na naší snowboardové scéně, tak i na té celosvětové. To potvrzuje i jeho přítomnost ve videích s partou Rusty Toothbrush. V novém rozhovoru jsme Dušana vyzvali, ať nám povypráví, jak probíhalo natáčení nejnovějšího projektu “Hijinks“ a mimo to od nás Dušan dostal také hromadu dalších zajímavých filosofických dotazů, haha.

StaleLIFE - Ståle to roztočil do nových směrů na Prime Park Sessions

Vypadá to, že na snowboardové scéně se to opět začíná točit do nových směrů. Ståle Sandbech, Torgeir Bergrem a kameraman Spenny se vydali na výlet do té nejlepší Zoo na světě. Samozřejmě, že je řeč o snowparku na rakouském ledovci Stubai.

Zoltán Strcuľa a další to zabili na streetu ve videu „Pinot Grigio“

Pinot Grigio je první snowboardový film z dílny Notion, ale i tak se teda dost povedl. Mezi nabitou sestavu zahraničních riderů jako je Max de Vries, Kasper de Zoete nebo třeba Bart Falhaber se dostal i náš skoro “maďarský“ kolega Zoltán Strcuľa. Tato slávou nabitá a vínem poháněná skupina se vydala do vzdáleného Finska a nedalekého rakouska osedlat nemálo streetových railů. Jestli se jim to povedlo se dozvíte níže ve videu.