The Uninvited - Full movie by Jess Kimura

Dvouletý projekt The Uninvited je ve svém finále a Jess Kimura nám dnes přináší jeho výsledek. Se svým teamem vytvořila jeden z nejlepších streetových holčičích filmů, které kdy vznikly a my si ho teď můžeme společně dát i na stránkách našeho magazínu.

Jess Kimura patří ke světové špičce dámského snowboardingu a i ona má své vzory. Právě jim se věnuje úvodní několikaminutový návrat do minulosti a představí nám "starou" gardu holek, které zásadně zasahovaly a stále zasahují do dění v holčičím snowboardingu. Po něm se už ale rozjede skvělý snowboardový nářez v podání holek, které se rozhodně nezalekly vybraných lokalit a popraly se s nimi na výbornou. Podle editů a teaserů, které nám napověděly, oč v tomto snímku půjde, jsme očekávali, že nepůjde jen o nějaký druhořadý zážitek, a to se také splnilo. Po jeho shlédnutí musíme uznat, že holky vytvořily něco opravdu zásadního.

Maria Thomsen, Miyon Yamaguchi, Kennedi Deck, Taylor Elliott, Darrah Reid, Alexa McCarty, Ylfa Runars, Karin Onozaki, Ivika Jurgenson, Laura Munro, Melissa Riitano, Anniina Perhovaara, Madison Blackley a samozřejmě i Jess Kimura samotná nám představují film, který bude patřit k těm, o kterých se bude mluvit ještě za několik let.

Dejte si chvíli klidu a následující půlhodinku věnujte těmhle holkám, luxusním spotům, lokalitám a skvělému snowboardingu ve filmu The Uninvited.  

Lokality: Japonsko, Estonsko, Quebec, Salt Lake City, Tahoe, Iowa a mnoho dalších.
Kamera, režie, financování: Jess Kimura
 

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Koukni na dechberoucí teaser k filmu ONE WORLD od Burton.

Když zjistíte, že už se blíží nový snowboard film, vyvolá to ve Vás radost. Když zjistíte, že film přijde z produkce jako je například právě Burton, vyvolá to ve vás nadšení a zvědavost. No a když se kouknete na teaser k filmu a u čtvrtého shlédnutí se konečně znovu nadechnete... chcete, aby už konečně byla zima, kdy tato nádhera potká naše plátna a obrazovky.

Blíží se podzimní Kaprun Kemp od České snowboardové školy!

Léto uteklo jako voda a čas snowboardingu se pomalu blíží. I přes to, že nikdo neví, jestli se nám skrze nepříznivou situaci sezóna otevře, parta z ČSŠ nelení a připravuje další podzimní Projekt Kaprun 2020. Štěstí přeje připraveným a tak budeme doufat, že se zase všichni tradičně sejdeme na ledovci Kitzsteinhorn. A pokud se to povede, tak to bude stát za to! Všechny informace o projektu najdete níže!

PURPLE MOUNTAINS je nový film od Jeremyho Jonese!

Profesionální snowboardista, úžasný freerider, vášnivý horal, uznávaný dobrodruh a zakladatel Protect Our Winters. To všechno a mnohem víc je Jeremy Jones, který 16. září vypustí do světa celosvětovou premiéru filmu PURPLE MOUNTAINS.