The Uninvited - Full movie by Jess Kimura

Dvouletý projekt The Uninvited je ve svém finále a Jess Kimura nám dnes přináší jeho výsledek. Se svým teamem vytvořila jeden z nejlepších streetových holčičích filmů, které kdy vznikly a my si ho teď můžeme společně dát i na stránkách našeho magazínu.

Jess Kimura patří ke světové špičce dámského snowboardingu a i ona má své vzory. Právě jim se věnuje úvodní několikaminutový návrat do minulosti a představí nám "starou" gardu holek, které zásadně zasahovaly a stále zasahují do dění v holčičím snowboardingu. Po něm se už ale rozjede skvělý snowboardový nářez v podání holek, které se rozhodně nezalekly vybraných lokalit a popraly se s nimi na výbornou. Podle editů a teaserů, které nám napověděly, oč v tomto snímku půjde, jsme očekávali, že nepůjde jen o nějaký druhořadý zážitek, a to se také splnilo. Po jeho shlédnutí musíme uznat, že holky vytvořily něco opravdu zásadního.

Maria Thomsen, Miyon Yamaguchi, Kennedi Deck, Taylor Elliott, Darrah Reid, Alexa McCarty, Ylfa Runars, Karin Onozaki, Ivika Jurgenson, Laura Munro, Melissa Riitano, Anniina Perhovaara, Madison Blackley a samozřejmě i Jess Kimura samotná nám představují film, který bude patřit k těm, o kterých se bude mluvit ještě za několik let.

Dejte si chvíli klidu a následující půlhodinku věnujte těmhle holkám, luxusním spotům, lokalitám a skvělému snowboardingu ve filmu The Uninvited.  

Lokality: Japonsko, Estonsko, Quebec, Salt Lake City, Tahoe, Iowa a mnoho dalších.
Kamera, režie, financování: Jess Kimura
 

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Vyraž v březnu na legendární Nitro Camp Rejdice

Od Záji nám do redakce dorazila pozvánka na legendární Nitro Camp Rejdice, kterým prošla snad celá česká snowboardová scéna. O tom, že legendární bude i tenhle ročník není pochyb, protože na vyladěný park dohlédne sám Zája a o coaching se postará nabitá parta! Více info přímo od Záji níže.

FreerideTV: Jak vybrat bundu & kalhoty na snowboard?

V dalším díle pořadu "Jak na to" si necháme od expertů z TempleStore.cz poradit, jak vybrat technickou bundu a technické kalhoty na snowboard. Videem vás provede sám Míra Bůbal, který za celým TempleStorem stojí. Video je delší, ale máte tak jistotu, že se dozvíte snad úplně všechno, co je při výběru bundy a kalhot potřeba.

Short Film “Ruckus II“ - Street a backcountry v pravém slova smyslu

Viděli jste už poměrně nový, krátký snowboardový film “Ruckus II“, který se nedávno dostal na světlo světa na youtube kanálu Shredbots? Jestli ne, tak je na čase to změnit! Za filmem stojí novozélandský rider Carlos Garcia Knight a ve filmu to pořádně zabil a nebyl vůbec jediný. Dále uvidíte zabíjet ridery jako je JJ Rayward, Zak Hale, Kevin Backstrom a další! Pohodlně se usaďte a koukněte na tuhle pecku natočenou na Novém Zélandu a v Severní Americe. Nebudete toho litovat!