The Uninvited - Full movie by Jess Kimura

Dvouletý projekt The Uninvited je ve svém finále a Jess Kimura nám dnes přináší jeho výsledek. Se svým teamem vytvořila jeden z nejlepších streetových holčičích filmů, které kdy vznikly a my si ho teď můžeme společně dát i na stránkách našeho magazínu.

Jess Kimura patří ke světové špičce dámského snowboardingu a i ona má své vzory. Právě jim se věnuje úvodní několikaminutový návrat do minulosti a představí nám "starou" gardu holek, které zásadně zasahovaly a stále zasahují do dění v holčičím snowboardingu. Po něm se už ale rozjede skvělý snowboardový nářez v podání holek, které se rozhodně nezalekly vybraných lokalit a popraly se s nimi na výbornou. Podle editů a teaserů, které nám napověděly, oč v tomto snímku půjde, jsme očekávali, že nepůjde jen o nějaký druhořadý zážitek, a to se také splnilo. Po jeho shlédnutí musíme uznat, že holky vytvořily něco opravdu zásadního.

Maria Thomsen, Miyon Yamaguchi, Kennedi Deck, Taylor Elliott, Darrah Reid, Alexa McCarty, Ylfa Runars, Karin Onozaki, Ivika Jurgenson, Laura Munro, Melissa Riitano, Anniina Perhovaara, Madison Blackley a samozřejmě i Jess Kimura samotná nám představují film, který bude patřit k těm, o kterých se bude mluvit ještě za několik let.

Dejte si chvíli klidu a následující půlhodinku věnujte těmhle holkám, luxusním spotům, lokalitám a skvělému snowboardingu ve filmu The Uninvited.  

Lokality: Japonsko, Estonsko, Quebec, Salt Lake City, Tahoe, Iowa a mnoho dalších.
Kamera, režie, financování: Jess Kimura
 

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Youtuber a snowboardista Ståle Sandbech se hlásí z Nového Zélandu

Známý a krásný viking Ståle Sandbech se vydal do země Hobitů na dobrodružnou výpravu za snowboardingem a klasicky to musí mít zdokumentované ve svém Vlogu, protože být youtuberem je prý moderní a Ståle nemůže být pozadu, haha.

PARTYLAPS 3.0 od Brage Richenberga je neskutečná podívaná!

Brage Richenberg a jeho parťáci nás na konci každé sezóny zásobují kvalitním editem, který má trochu delší stopáž, a který se vyznačuje tím, že v něm možná najdete víc pádů, než odjetých triků a víc party záběrů, než byste možná čekali. Je to každopádně neskutečná podívaná, kterou doporučujeme každému fandovi snowboardové filmografie!

Hotzone.tv Park Opening Hintertux slaví letos patnácté výročí

Už se nám to pomalu blíží! Je tady začátek srpna a za dva měsíce už se můžeme těšit na známý snowpark opening na rakouském ledovci Hintertux. Letos však nebude jen tak ledajaký, jelikož se bude slavit patnácté výročí od vůbec prvního Hintertux snowpark openingu! Pojďme se tedy společně podívat, na co se můžeme těšit letos.