The Uninvited - Full movie by Jess Kimura

Dvouletý projekt The Uninvited je ve svém finále a Jess Kimura nám dnes přináší jeho výsledek. Se svým teamem vytvořila jeden z nejlepších streetových holčičích filmů, které kdy vznikly a my si ho teď můžeme společně dát i na stránkách našeho magazínu.

Jess Kimura patří ke světové špičce dámského snowboardingu a i ona má své vzory. Právě jim se věnuje úvodní několikaminutový návrat do minulosti a představí nám "starou" gardu holek, které zásadně zasahovaly a stále zasahují do dění v holčičím snowboardingu. Po něm se už ale rozjede skvělý snowboardový nářez v podání holek, které se rozhodně nezalekly vybraných lokalit a popraly se s nimi na výbornou. Podle editů a teaserů, které nám napověděly, oč v tomto snímku půjde, jsme očekávali, že nepůjde jen o nějaký druhořadý zážitek, a to se také splnilo. Po jeho shlédnutí musíme uznat, že holky vytvořily něco opravdu zásadního.

Maria Thomsen, Miyon Yamaguchi, Kennedi Deck, Taylor Elliott, Darrah Reid, Alexa McCarty, Ylfa Runars, Karin Onozaki, Ivika Jurgenson, Laura Munro, Melissa Riitano, Anniina Perhovaara, Madison Blackley a samozřejmě i Jess Kimura samotná nám představují film, který bude patřit k těm, o kterých se bude mluvit ještě za několik let.

Dejte si chvíli klidu a následující půlhodinku věnujte těmhle holkám, luxusním spotům, lokalitám a skvělému snowboardingu ve filmu The Uninvited.  

Lokality: Japonsko, Estonsko, Quebec, Salt Lake City, Tahoe, Iowa a mnoho dalších.
Kamera, režie, financování: Jess Kimura
 

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Mölltaler Gletscher otevírá v pátek letní snowpark!

Máme skvělou zprávu pro všechny snowboardery & freeskiery! Mölltaler Gletscher už tenhle pátek otevírá letní snowpark! Tenhle ledovec, který leží v rakouských Korutanech vám zatím možná není tolik známý, ale vězte, že to se pravděpodobně v následujících týdnech a měsících změní. Chystají se totiž zajímavé věci!

Zveme vás na Freeride.cz Meet Again Party do Radlický!

Zdravíme všechny snowboarďáky, freeskiery, wejkaře, surfaře a všechny z vás, kdo jste součástí naší komunity! Posledních pár měsíců jsme zažívali něco, co většina z nás nezná - nemohli jsme se vídat na akcích. Sice pořád ještě žijeme v době koronavirové, ale věříme, že už je čas se začít znovu potkávat a vystoupit ze strachu. Je samozřejmě na každém, jak k akcím v dnešní době přistupuje. My máme ale jasno... Chceme se zase potkat!

Dušan Kříž & Rusty Toothbrush crew v editu ze švýcarského Zermattu

Rusty Toothbrush jsou tu po krátké době s dalším nabitým editem. Tentokrát se v něm objeví i náš Dušan Kříž, který si s partou střihl ježdění a shooting ve švýcarském Zermattu. Ve videu uvidíte i Ethana Morgana, Tylera Chorltona, Alexe "Peppino" Stewarta, Flo Courzeliuse.