The Wkndrs v editu Farewell Summer

The Wkndrs crew nemohla vynechat ani svůj home resort v kanadském Whistleru. Během tohoto léta tam vznikly záběry pro aktuální edit Farewell Summer.

The Wkndrs crew ve složení Mikey Ciccarelli, Craig McMorris, Darcy Sharpe, Jadyn Chomlack, Mateo Massitti a Liam Stevens natočila svůj aktuální edit, který nás vezme do kanadského Whistleru. Park na ledovci byl toto léto v ideálních podmínkách a podmínky pro natáčení často hodně příjemný. Editem Farewell Summer se pánové loučí s letošní letní sezónou a těší se na blížící se zimu.

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

S Horsefeathers na DIYX STRT JAM do Helsinek

Vydejte se s Horsefeathers na DIYX STRT JAM do Helsinek. Tahle neskutečná akce z dílny Ethana Morgana, která je v současnosti tím nejvíc, co street snowboarding může divácky a obsahově nabídnout tentokrát zažehla evropskou Mekku street snowboardingu! Dejte si text doplněný o skvělé fotky od fotografa Michala Prouzy aka Prouziče, který se na akci s Horsefeathers vydal.

Galerie a článek: Vítek Ludvík o freeridingu v Japonsku

Freeriding v Japonsku je snem snad každého ridera. Dokud se tam sami nevydáte, tak si přečtěte aspoň tenhle krátký článek z dílny Vítka Luvíka a vydejte se tam třeba příští rok v jeho doprovodu na výlet za životníma lajnama!

Čeká nás další kvalifikační závod pro nadšence neupravených svahů - X OVER RIDE

Zásobník legendárních riderů na této akci, slibuje opravdové highlighty (=vysoká světla). Na apríla, tedy 1.4. pokud jste radši na čísla, se sejde freeridová scéna ve velice známém středisku v Zell am See – Kaprun. Podíváná, všem očím lahodící, se bude odehrávat na svahu roztomilého pahorku Kitzsteinhorn. Proběhne tu totiž další kvalifikační závod série Freeride world tour qualifier s hodnocením 3*.