The Wkndrs v editu Farewell Summer

The Wkndrs crew nemohla vynechat ani svůj home resort v kanadském Whistleru. Během tohoto léta tam vznikly záběry pro aktuální edit Farewell Summer.

The Wkndrs crew ve složení Mikey Ciccarelli, Craig McMorris, Darcy Sharpe, Jadyn Chomlack, Mateo Massitti a Liam Stevens natočila svůj aktuální edit, který nás vezme do kanadského Whistleru. Park na ledovci byl toto léto v ideálních podmínkách a podmínky pro natáčení často hodně příjemný. Editem Farewell Summer se pánové loučí s letošní letní sezónou a těší se na blížící se zimu.

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Poznejte vycházející hvězdu ukrajinského snowboardingu Dima Luchkina

Znáte Dima Luchkina? Jestli jste o tomto třináctiletém klučinovi z Ukrajiny ještě neslyšeli, tak si pusťte epizodu pořadu MY TURN od Burton Snowboards, kde se moderátor Selema Masekela vydá do Innsbrucku. Právě zde totiž žije Dima společně s rodinou a každý den posouvá hranice svých snowboardových sklils na novou úroveň s vědomím, že doma na Ukrajině zuří válka.

Kam na podzim za prvním shredem na ledovec?!

Taky už nutně hledáte první možnost vyrazit za snowboardingem? Tak to jste tady na správném místě, protože v dnešním článku mrkneme, jaké jsou možnosti na první letošní ledovcové ježdění. A to né jen tak obyčejné, ale ježdění s našlapaným doprovodným programem a večerními radovánkami do ranních hodin, haha.

První letošní předsezónní jibbing proběhl minulou sobotu na Severáku

V týdnu před akcí se k nám náhodou dostala pozvánka na první pohled velmi “punkovou” akci v Jizerských horách. Tamní Ski Areál Severák hostil na stálém letním jibbovém set-upu, který tam má postavená místní shreďácká crew - Jibbing jam. Na místě byl náš redaktor Štěpán a v tomto reportu se jeho pohledem mrkneme, jak to vlastně na místě vypadalo.