The Wkndrs v editu F**k The Club UP

Jižní polokoule se už těší na své letní měsíce, ale my se sem vrátíme ještě do zimy. Venku je další z editů party The Wkndrs, kterou si nemůžeme nechat ujít.

Sestava Mikey Ciccarelli, Darcy Sharpe, Tyler Nicholson, Mark McMorris, Andy James a kameraman Russell Chai si připomněla své letošní působení v Austrálii a dala dokupy edit F**k The Club UP, ve kterém se podíváme do parků v Perisheru Thredbo. Pánové tady natočili tenhle příjemnej materiál. Rozhodně si počkej na poslední hit. Paráda.

Kamera, edit: Russell Chai

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Film "Flying High Again" vrací snowboardingu duši!

Ve světě, kde se snowboardové korporace zajímá spíše o další instagramový post, se TGR společně s režisérem a průkopníkem snowboardových filmů Mikem Hatchettem vzepřeli všem očekáváním a vrátili zpět každoroční snowboardový film. Snímek Flying High Again, v němž se představí stará dobrá parta jezdců, oslavuje to nejdůležitější ve snowboardingu: nabombenou partu riderů, pořádný soundtrack a nefalšovaný snowboarding!

BUSH DOOF 2023 aneb snowboardový mayhem z australského Thredbo

Zatímco my vyhlížíme tu pravou zimu, tak v Austrálii si zatím užívají poctivé jarní shredy. Druhý ročník akce “BUSH DOOF“ opět připravil neskutečnou podívanou plnou šílených kombíček na railech, kterou si my všichni zimní nedočkavci můžeme vychutnat pěkně z pohodlí domova a zasnít se na chvíli nad blížící se zimou. Cheers a brzy se vidíme opět na kopcích!