The Wkndrs v editu F**k The Club UP

Jižní polokoule se už těší na své letní měsíce, ale my se sem vrátíme ještě do zimy. Venku je další z editů party The Wkndrs, kterou si nemůžeme nechat ujít.

Sestava Mikey Ciccarelli, Darcy Sharpe, Tyler Nicholson, Mark McMorris, Andy James a kameraman Russell Chai si připomněla své letošní působení v Austrálii a dala dokupy edit F**k The Club UP, ve kterém se podíváme do parků v Perisheru Thredbo. Pánové tady natočili tenhle příjemnej materiál. Rozhodně si počkej na poslední hit. Paráda.

Kamera, edit: Russell Chai

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Hintertux opening proběhne již za dva týdny!

Tak co parto, taky už se tak moc nemůžete dočkat zimy a poslední měsíc už jen horlivě odpočítáváte každou vteřinu do prvního sněžného skluzu? Naštěstí už je to zase pomalu tady a první opening letošní sezóny pomalu klepe na dveře. Tedy pokud pán bůh svolí a sešle trošku toho bílého zázraku na ty rakouské kopečky!

Koukni jak vypadá splněný snowboardový sen z pohledu dětí ze SnowEagles týmu

Jaké je to splnit si snowboardový sen? To nám ukáží děcka ze Snow Eagles týmu! Ty totiž na konci školního roku vyrazily na camp do legendárního Woodwardu a z tohoto zážitku nám poskytly parádní report. Pojďme si ho společně dát!