Think Thank - LOL We Went to Russia

Rusko není pro Američany úplně jednoduše dostupnou zemí. Největšími rozdíly jsou odlišná kultura, jazyk a poměrně složité vyřízení víz. To však nebránilo partě Think Thank, aby se v dubnu vydala do Soči, konkrétně na Newstar Snowboard Camp 2016. Parta ve složení Ted Borland, Max WarbingtonSean Lucey si však výlet dozajista užila - holky v bikinách přímo na svahu a párty všude, kde se podíváte...že by se Rusko stalo novou populární destinací pro snowboarding? 

Další zajímavé články

V sobotu 22.8. 2020 se odjede devátý ročník BCB Summer Jibbignu

V sobotu 22.8. 2020 se pod taktovkou BCB BROUMOV, Z.S uskuteční již devátý ročník letních snowboardových a freeski závodů BCB Summer Jibbing. Ve hře bude spoustu věcných cen od sponzorů akce a prize money 15 000 Kč!

Red Bull Feel The Wheel 2020 už tenhle víkend v Benátkách!

Longboardová akce Red Bull Feel The Wheel se sice napřímo netýká "našich" sportů, které na Freeride.cz sledujeme, ale rozhodně nás moc zajímá, stejně jako jistě většinu z vás. Proto vám dnes přinášíme základní info k letošnímu ročníku, který se uskuteční už tuhle sobotu v Benátkách nad Jizerou a my čekáme, že se tu sejde slušně početná snb/freeski/wake/surf komunita!

Tři tipy, kam aktuálně vyrazit za parkovými radovánkami

Svrbí tě nohy, ruce a potřebuješ vyrazit provětrat svoje snowparkové skills. Máme tady tři tipy, kde momentálně ukojíš svoje choutky...