Think Thank - The Weather Outside is Weather teaser

Americká produkční parta Think Thank vypustila teaser ke svému nově připravovanému filmu s prostým názvem The Weather Outside is Weather již v únoru. Tak jako každý rok se můžeme těšit na velmi kreativní snowboarding, a to hlavně ve městech. Jak ale napovídá teaser, Think Thank crew rovněž využila zasypaného severozápadu USA, tudíž se můžeme těšit i na záběry z prašanu filmované nejen 8mm kamerami. Full movie vyjde již tento podzim, o čemž vás budeme samozřejmě informovat.

Hrají: Ted Borland, Ryan Paul, Brandon Reis, Max Warbington, Jesse Burtner, Freddy Perry, Sammy Spiteri, Nial Romanek, Justin Keniston, Parker Duke, Ben Bogart, Phil HansenRyland West

Další zajímavé články

V sobotu 22.8. 2020 se odjede devátý ročník BCB Summer Jibbignu

V sobotu 22.8. 2020 se pod taktovkou BCB BROUMOV, Z.S uskuteční již devátý ročník letních snowboardových a freeski závodů BCB Summer Jibbing. Ve hře bude spoustu věcných cen od sponzorů akce a prize money 15 000 Kč!

Red Bull Feel The Wheel 2020 už tenhle víkend v Benátkách!

Longboardová akce Red Bull Feel The Wheel se sice napřímo netýká "našich" sportů, které na Freeride.cz sledujeme, ale rozhodně nás moc zajímá, stejně jako jistě většinu z vás. Proto vám dnes přinášíme základní info k letošnímu ročníku, který se uskuteční už tuhle sobotu v Benátkách nad Jizerou a my čekáme, že se tu sejde slušně početná snb/freeski/wake/surf komunita!

Tři tipy, kam aktuálně vyrazit za parkovými radovánkami

Svrbí tě nohy, ruce a potřebuješ vyrazit provětrat svoje snowparkové skills. Máme tady tři tipy, kde momentálně ukojíš svoje choutky...