Thredisodes 2016 by Olliepop Films - Episode 1

Letošní Thredisodes v produkci kluků z Olliepop Films je tady. S partou okolo Thredbo Parks si dáme nějaký ten místní prašan a pak se přesuneme na vymazlenej DIY spot ve stylu BMX jumpů. Tady si to všichni náramně užili. Sami se podívejte, co pro vás tahle crew připravila. První díl rozhodně nastavil laťku vysoko. 

Jezdci: James Singleton, Greg Murray, Tim Nelson, Mat Galina, Jeremy Burns, Billy Hayman, Jack Watt, Troy Sturrock, Jye Kearney, Andy James

Další zajímavé články

Opening parku na zahradě Wény Kutila proběhne již tento víkend

Wéna pilně kutil až si vykutil poctivý snowpark na své zahradě. Prý přišel čas otevřít brány pro veřejnost a pozvat riders, který se nebojí poprat se s velmi rychlým setupem. Opening je dvoudenní, takže si udělej čas a vyraž k Wénovi poshredit na zahradu a navíc v tomto článečku dostaneš všechny důležitý informace. Takže čti pozorně!

Testovačka “Test The Best“ by Snowboard Zezula již tento víkend!

Již tento víkend se na Červenohorském sedle v Hrubém Jeseníku rozběhne pořádná testovačka snowboardového a freeski gearu pod taktovkou Snowboard Zezula. Součástí bude i lavinový kurz za krásný peníz, tak neváhej a vyraz se tam podívat! Podmínky budou v topu, sluníčko a krásná zima!

Halldor Helgason představuje světu jeho “KOZY“!

Halldor Helgason nám představuje jeho KOZY. Mohlo by se zdát, že vám věšíme bulíky na nos, ale to bychom si vážně nedovolili. Halldor má prostě smysl pro humor i v češtině. Pojďte se mrknout, jak to doopravdy je!