Toni Kerkela uvádí teaser k filmu Focus

Toni Kerkela je respektovaným finským riderem a svou pozici ve světové špičce si již několik let pevně drží. Po svém vstupu od international teamu značky Salomon v roce 2017 odstartoval projekt Focus. K němu vám dnes přinášíme úvodní teaser.

Toni odstartoval projekt, za kterým stojí nejen on sám, ale i plno dalších riderů z teamu Salomon Snowboards. Hlavním cílem bylo navštívit spoty v rodném Finsku a v kanadském Quebecu. Plán se nakonec rozšířil i na Itálii. Pánové své cíle splnili a natočili plno zajímavého materiálu. Zárukou kvality ale není jen jméno Toni Kerkela, ale i Bode Merrill, Louif Paradis, Artem Smolin nebo Flo Corzelius. Ve snímku Focus se nám ale ukáží i další rideři. Jaké streety si tahle crew připravila? Na to se teď podíváme.

Kamera, edit: Marco Johnnie Morandi

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Vyrazte v létě k vodě a navnaďte se s naším přehledem water jumpů

Teploty začínají atakovat hranici, kdy je příjemné trávit čas spíše u vody, než kdekoliv jinde. Na snowboarding většina z vás nemá ani pomyšlení, protože už je dávno po sezóně. Pokud tedy zrovna nepatříte do sorty riderů, kteří využívají ledovců nebo krytých hal. Je tu ale ještě jedna možnost, a to využívat skoků do vody, které v naší zemi najdete hned čtyři. Ideální čas spojit snowboarding s horkým letním počasím. V tomto přehledu se podíváme, které water jumpy jsou ready na vaší návštěvu a váš trénink.

Top výstupy za květen

Květen utekl jak voda a někteří z vás během tohoto měsíce využívali posledních sněhových fleků nebo ti štastnější vyrazili otevřít jarní sezónu na ledovce. U nás na Freeridu jsme v květnu nenechali nic náhodě a pilně jsme plodili články a různé výstupy. Mapovali jsme za vás scénu a přinášeli vám salvu skvělého materiálu. Ještě naposledy dáme šanci top výstupům, které tento jarní měsíc vyšly. Tady jsou!

Aleš Tomsa se rozmluvil o svých projektech u Tupých hran

Nový díl Tupých hran je tady a do ještě vyhřátého křesla po Dušanovi usedá další snb rider - Aleš Tomsa!