TOP dámské freestylové prkna na letošní sezónu

Výběr TOP pánských freestylových prken jsme už tady před nedávnem měli. Dnes se ale karta obrátila z pánů na ženy a přinášíme vám náš výběr TOP dámských freestylových prken na českém trhu. Výběr je opravdu rozsáhly a vybrat si to správné prkno rozhodně není žádná sranda. A přesně proto jsme tady my z naší radou pro všechny dámské duše.

Seznam Prken:

 1. Arbor Cadence Rocker
 2. RIDE Saturday
 3. Bataleon Distortia
 4. Gravity Thunder
 5. K2 Lime Lite
 6. Burton Rewind Camber
 7. Nidecker Venus
 8. Rossignol Meraki

Arbor Cadence Rocker

Dámský snowboard Arbor Cadence vás perfektně naladí na horský rytmus. Specifický freestylový snowboard se střední flexí umožňuje snadnější zvládání triků. Cadence deska je zaměřená na freestylové ježdění v parku díky její dostatečné měkkosti, ale mimo park si s ní užijete v jakémkoliv terénu. Prkno je ideální pro středně pokročilé jezdkyně a jeho Cadence Rocker nabízí více jib friendly jízdu a přirozenější plutí.

 • True-Twin
 • Flex - 4/10
 • System Rocker

Snowboard Arbor Cadence Rocker můžete pořídit na e-shopu Snowboard Zezula.


RIDE Saturday

Dámský All-mountain freestyle snowboard střední tuhosti pro mírně pokročilé a pokročilé riderky. Hybridní prohnutí v kombinaci s větším rockerem je vhodné pro snadnou jízdu bez zasekávání hran, či jako ideální snowboard na zkoušení nových triků ve snowparku.

 • WMNS Performance™ Core, Slimewalls®
 • Flex - 4/10
 • Twin Hybrid Rocker

Snowboard RIDE Saturday můžete pořídit na e-shopu Snowboardel.


Bataleon Distortia

Deska stvořená pro všechny shreďačky, které na kopec nahlíží freestylovým pohledem. Klasický 3D ve spojení se středním flexem je ideální volbou pro nekonečné parkové sérky, buttery, jibby a celkový All-Mountain cruising. Prkno je mimojiné jasnou volbou slovenské snowboardistky Klaudie Medlové, takže by vás v parku rozhodně nemělo zklamat.

 • 3BT™ Technologie
 • Flex - 4/10
 • Mellow Camber

Snowboard Bataleon Distortia můžete pořídit na e-shopu Horsefeathers-Store.


Gravity Thunder

Nechcete-li vypláznout za novou desku celou výplatu, tak Gravity Thunder je tou správnou volbou. Dámský model parkového prkna v CamRock prohnutí, které kombinuje to nejlepší z camberu a rockeru. Thunder s měkkým flexem umožňuje velmi rychle si podmanit bedýnky a raily. Biaxiální laminát společně s dřevěným jádrem zajišťuje pevnost, odolnost a celkově snižuje hmotnost desky.

 • Twin-Tip
 • Cam-Rock

Snowboard Gravity Thunder můžete pořídit na e-shopu Snowboard Zezula.


K2 Lime Lite

Freestylové dámské prkno K2 Lime lite vás ohromí svou hravostí. Mírně tvrdší twintip snowboard se skvělým popem, vysokou stabilitou, vyšší tuhostí mezi vázáním díky camberu a měkčí špičkou a patou díky rockeru. Skvělá volba pro hravější snowboardistky, které jsou připravené užít si pořádný den v parku.

 • Carbon Torque Forks, Standart Steel Edge™
 • Flex - 4/10
 • Twin Combination Camber Baseline

Snowboard K2 Lime Lite můžete pořídit na e-shopu Snowboardel.


Burton Rewind Camber

Tohle skvělé All-Mountain prkno od Burton Snowboards je tou správnou volbou pro všechny holky s touhou posunout svoje ježdění na novou úroveň. Burton Rewind Camber je skvělý univerzální snowboard, který vás podrží naprosto všude, ale nejlépe si na něm zařádíte právě ve snowparku, nebo na sjezdovce. Díky jeho vychatanému PurePop Camber, kombinujícímu camber mezi nohama a Flat od vázání k nosu a tailu, si deska zachovává maximální pop a odezvu.

 • The Channel®, Pro-Tip™, Infinite Ride™
 • Flex - 3/10
 • PurePop Camber

Snowboard Burton Rewind Camber můžete pořídit na e-shopu Burton Store13.


Nidecker Venus

Prkno Nidecker Venus je určený všem snowboarďačkám, které se rády projedou v parku, na sjezdovce, ale třeba i v hlubokém sněhu. Tento all-mountain board je designovaný tak, aby zvládl každý terén a díky jeho vlastnostem je ideální volbou i pro začínající jezdkyně. 

 • Premium Sandwich Construction
 • Flex - 6/10
 • Standard CamRock

Snowboard Nidecker Venus můžete pořídit na e-shopu Snowboard Zezula.


Rossignol Meraki

Rossignol Meraki je snowboard, kterému můžeš důvěřovat v jakémkoliv terénu a v jakýchkoliv podmínkách. Mírně měkčí konstrukce a zvlněná hrana Serrated Edges ti společně zajistí sebevědomé přehraňování a rychlý posun na další level. Amptek Auto Turn Rocker profil nabízí speciální kombinaci rockeru na špičkách a camberu mezi vázáním. To má za následek snadné zatáčení a zábavnou, uvolněnou jízdu.

 • Serrated Edges
 • Flex - 4/10
 • AmpTek Auto Turn Rocker

Snowboard Rossignol Meraki můžete pořídit na e-shopu Boardstar.


Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Výběr TOP pánských freestylových vázání

Mrkněte na náš výběr TOPových vázání, které jsou během letošní zimní sezóny k dostání na našem českém trhu, vyberte si to správné pro vás a buďte ve snowparku pořádně trendy! Na své si určitě přijdou, jak příznivci jednoduchých vázek, tak rozhodně i ti, kteří mají rádi pořádné “sci-fi“ designy, haha.

Česká scéna to zabila na streetu ve videu KD HOSTEL

Česká snowboardová scéna není zrovna bohatá na videa plné street snowboardingu. Jednou za čas se u nás, ale objeví fakt kvalitní kousek z ulic a poslední dobou to má vždycky na starost parta okolo malé snb značky KILLDEATH. V jejich novém videu KD HOSTEL to zabíjí sestava ve složení Martin Hřivna, Tomás Císař, Ondra Porkert, Dan Porkert a Darek Bergmann. Celá tahle partička to na streetu dost umí, a proto si můžete být jisti, že uvidíte spoustu pouličních pekel!

Report Opening YOUR PARKu + video a pozvánka na Grill'n'Grind Session

Kluci z Deštné vás zvou na další Grill'n'Grind Session, která proběhne již tento víkend a zároveň vám nastíní, jak proběhl letošní Opening YOUR PARKu a první Grill'n'Grind Session ever.