Tradiční RetroJam na Neklidu proběhne již tuto sobotu

Již 12. ročník tradiční oldschool akce “RetroJam” na Neklidu u Božího Daru se uskuteční v sobotu 16.března. Lokálové zvou na nabitej program, parádní set-up a atmosféru staré dobré snb akce, kterou jinde nezažiješ. Více o akci se dozvíš v tomto článku!

Na akci vás zve svými slovy lokál a organizátor "Majďák": 

Jaká byla letos parádní zima o tom asi raději psát nebudeme, nicméně sněhu máme stále dost a tak jsme se rozhodli to po roce opět hecnout a postavit zábavný setup na jedno z posledních shredíků a pozdravit tam nahoru kamaráda, srdcaře Zbyňka Jandu.

Tentokrát se musíme posunout kousek níž na místo, kde dřív stál legendární skok jménem rokle a odtud dál ke spodní stanici kotvy BLV 500.

Soutěžit se bude již tradičně ve 4 kategoriích - retro, classic, ženy a děti. Startovné je symbolických 200 Kč a k tomu jako bonus něco na zapití a zakousnutí.

Celým dnem nás hudebně provede parta třech varských deejayů, oheň bude plápolat a dobrá nálada je u nás na Neklidu samozřejmostí.

Harmonogram akce: 

  • Od 10 do 12 hodin registrace a trénink
  • Od 13 hodin se rozjede závod
  • Kolem 15 hodiny proběhne best trick session
  • V 16 hodin vyhlášení
  • Od 17 hodin divočiny v místní restaruci Hranice, kde porběhne oheň a afterparty jak se sluší a patří

Velké díky patří Ski Areálu Klínovec za zapůjčení rolby a svolení akci uspořádat, dále pak oddílu snowboardu T. J. Jáchymov, Mongollica shapers cru, Neklid Local Riders a dalším sponzorům, kteří nás podpořili. Také všem kteří celou akci od začátku pomáhají dát dokupy. Od čtvrtečního rána začneme stavět park, tak už jen zbývá doufat v hezké jak se říká počasí.

Doražte, bude to stát jako vždy za to, ahooooj :))

Díky moc, mějte se a doufám že to klapne a že se uvidíme, zdárek, Majďák.

Děkujeme Majďákovi za pozvánku a jako lákadlo na akci si dejte video z roku 2022: 

Za Freeride zve

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

SNOWBOARD: Mrkej na první fotky a video ze Swatch Nines 2024

Swatch Nines nás zase letos pošlou do kolen! Čekuj první obrázky a edit ze švýcarskýho Schilthornu...

Doražte na opening Horsefeathers snowparku Mölltaler Gletscher!

I když v Česku už je léto v plném proudu, tak u rakouských kolegů za hranicemi si stále můžeme užívat zimní radovánky naplno! A ještě ke všemu ve zcela novém Horsefeathers snowparku na ledovci Mölltal! Slavnostní opening proběhne v sobotu 20. dubna!

Obertauern hostí finální závod kvaldy na Freeride World Tour 2025!

Obertauern letos vůbec poprvé hostí závody 4* Freeride World Tour Challenger Series. Již tento víkend se tam potkají nejlepší jezdci Freeride World Tour a nejlepší jezdci kvalifikace a budou bojovat o poslední cenné body, které rozhodnou zda i do příští sezóny zůstanou v nejvyšší třídě Freeride World Tour. Sledujte živý přenos ze závodu přímo tady!