Tradiční Retrojam proběhne již tuto sobotu na Neklidu

Letošní sezóna pomalu končí a tím přichází i tradiční snb akce, které k jarnímu slash ježdění od nepaměti patří. Jedna z nich je i klasika na české scéně oblíbený Retrojam na Neklidu. Ten proběhne již tuto sobotu a v této pozvánce od organizátora akce Majďáka se podíváme, co nás na západě čeká tentokrát.

Zdravíme všechny snowboardové srdcaře! Po dvou leté pauze vás opět moc rádi zveme do snowparku na Neklid a to na desátý ročník legendární akce Retro Jam. Ten proběhne tuto sobotu 26. března 2022.

Postavíme unikátní set-up a proletíme se společně do nehorázných až závratných výšek. Těšit se můžete na tradiční macatý corner u Matesovic chaty + další parády.

Hlavní kategorie závodu bude pro všechny na starých prknech (retro), nebudou samozřejmě chybět ani kategorie pro zbytek shreďáků na prknech novodobých, kategorie něžného pohlaví a nezapomeneme ani na děti.

Během akce zavzpomínáme na našeho kamaráda Zbyňka Jandu aka Jandáče aka Zbyška. Nebude chybět ani hlasitá hudba s DJem Keduelem a bar s grilem a občerstvením. Startovné je zdarma a pro jezdce bude připravena permice za krásných 400 Kč. Akci pořádá ski areál Klínovec ve spolupráci s TJ Jáchymov, Mongollica shapers crew a Neklid Local Riders. Dress code je jasný - back to the nineties.

Pro více info upaluj na klinovec.cz, nebo na instagramu @snowpark_neklid. Doražte, bude to jako vždy mega úlet.

Na plakátu Roman Zaňka z posledního Retro Jamu 2019, foto Adam Cvinger.

Díky moc, budeme se těšit a v sobotu na viděnou, Majďák!

Čekuj video z minulého ročníku 

Na Retrojam zve

Majďák
Další články autora

Support dáva

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Kuba Hroneš a Láďa Hrstka v podcastu u Tupých hran

Dlouho jsme čekali na chvíli, kdy to přijde. A konečně je to tady. Kluci z Tupých hran vyzvali za “majk“ mladou snowboardovou naději našeho státečku Kubu Hroneše. A o čem si spolu povídali? To už si poslechněte v podcastu níže. V bonusové části se ke Kubovi přidal i Láďa Hrstka, tak podpořte kluky na HeroHero!