Trailer k dokumentárnímu videu o snowboardingu v Salt Lake City

V americkém městě Salt Lake City je snowboardová základna jako asi nikde jinde na světě. To dokazuje i nejnovější trailer na video Rewind: Salt Lake City.

Rideři jako Sage Kotsenburg, Chris Grenier, Jeremy Jones, Bode Merrill, Travis Rice, JP Walker a spousta dalších tě provedou historií vývoje snowboardingu ve městě Salt Lake City. Známé backcountry a street spoty, kvalitní střediska a velké snowparky, to vše dělá z tohodle města doslova Mekku pro snowboardisty!

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

COOL Just Ride! Tour 2019 startuje v sobotu ve Špindlu

Zima jede v plném proudu a české hory zasypávají další a další přívaly sněhu, takže je ten nejlepší čas na to odpálit letošní jubilejní 10. ročník série COOL Just Ride! Už tuhle sobotu všechno vypukne ve Špindlerově Mlýně a v tomhle článku se můžete dočíst absolutně všechno, co vás tam čeká.

Nový StaleLIFE je jedna velká prašanová pohádka

Ståle Sandbech vás ve své nejnovější epizodě StaleLIFE vezme do rakouského resortu Flachauwinkl, kde je letos o pořádnou sněhovou nadílku víc než postaráno. Udělejte si pohodlí a mrkněte, jak kluci šnorchlují v nadýchaných sněhových polštářích.

686 - Od skateboardingu až po snowboarding!

Již 26 let je značka 686 jakýmsi synonymem pro kvalitní zimní oblečení inspirované horským životním stylem a snowboardingem! Historii a část letošní kolekce si představíme v následujícím článku.