Tři nejlepší snowboardové filmy uplynulé zimy?

Snowboardové filmy jsou bezpochyby velkou součástí snowboardingu již od samých začátků. Během letošní zimy jich vyšly spousty a všechny byly dost dobré, ale pár jich bylo podstatně lepších. My vám přinášíme naše tří nejoblíbenější full movie, které se během uplynulé zimy dostaly na světlo světa!

The Future of Yesterday

Je rozhodně jedním z nejlepších snowboardových filmů všech dob, což dokazuje i půl milionů shlédnutí za pouhého půl roku. Ve filmu se představila nabitá sestava riderů, která předvedla pořádnou snowboardovou show plnou hodnotných triků a na začátku i solidní herecký výkon.

Režie, střih a hlavní kamera: Theo Muse


Vans Together Forever

Je natočený z velké části na film kodak 16mm, který celému filmu dodává skvělou atmosféru a v této době již neobvyklý vzhled. Ve filmu uvidíte nabitý Vans tým, jak cestuje napříč světem a stává se jednou velkou snowboardovou rodinou, která však loni utrpěla těžkou ztrátu, když tragicky zahynul mladý pozitivní snowboardista Dillon Ojo. RIP

Režie: Tanner Pendleton


adidas Snowboarding blender

Firma Adidas dokazuje, že si snowboardový tým teda dokáže vybrat. V posledním projektu pod názvem "blender", který měl na starost snowboardista Tommy Gesme vám světový tým této značky představí své nadlidské výkony na streetech.

Režie a střih: Colton Feldman

Publikovala redakce

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Další zajímavé články

Víkend 13.-15. března patří akci sezóny - Bukovka Winter Fest 2026!

Bukovka Winter Fest 2026 je víkendový zimní festival v Horském resortu Buková hora, který spojuje snowboarding, contesty, testování vybavení a silný hudební line-up do jednoho nabitého víkendu. Z původní lokální session vyrostl event s evropským přesahem, kde se na jednom místě potkávají amatéři i PRO rideři. Přes den tě čekají závody a doprovodný program zdarma, večer pak velké party nights s výraznými jmény domácí i zahraniční scény. Pokud hledáš kombinaci ježdění, progresu a festivalové atmosféry, tohle je jeden z vrcholů zimní sezóny 2026.

V sobotu 21.2. se vrátí Sněžné Děvky do Perninku! Tak doraž taky!

Pernink je zpátky ve hře. V sobotu 21. 2. 2026 se po 40 letech vrací závody tam, kde český snowboarding začal!

Horsefeathers holčičí crew ve videu Different Roots, Same Stoke!

Takhle to vypadá, když se tři riderky z různých koutů naší planety sejdou na jednom místě a několik dní si naplno užívají společný snowboarding. Plzeňský brand Horsefeathers pozval Slovenku Tinku Droppovou, Japonku Uki Sagu a Belgičanku Anne-Sophie Lechon do Penken Parku, aby spolu strávily pár dnů na kopci a vzniklo z toho plnohodnotné video "Different Roots, Same Stoke"!