Tři sta sedmdesátý díl - upoutávka

Pravidelný pořad o freestylových sportech vysílaný ve středu a sobotu na TV Nova Sport1, TV Nova Sport2 a TV Nova Action je tu s upoutávkou na svůj 370. díl. Tentokrát v premiéře ve středu 29.8. od 20:50 na TV Nova Sport1, ve čtvrtek 30. 8. od 12:40 na TV Nova Sport2 a ve čtvrtek 30. 8. od 04:10 na TV Nova Action. Těšit se můžete na tyto reportáže.

Dnes začneme Winter Games na Novém Zélandu. Pokračovat budeme na českých vodních nádržích se sérií Freeride.cz Just Ride!. Podíváme se na velmi zajímavý surfový závod Rip Curl Cup 2018Padang Padang na Bali. Aktobatický pilot Martin Šonka vyhrál závod Red Bull Air Race v ruské Kazani. Jak se jezdí na bikrosové dráze na skateboardech nám ukáží akční kamery na akci Red Bull Feel the Wheel.

Další zajímavé články

Zeb Powell se kroutí do včech směrů v novém videu E.A.S.T

Koukněte na nový edit z východního pobřeží USA, ve kterém se vám představí talentovaný Zeb Powell. Tohoto mladého snowboardistu můžete v poslední době vidět víc a víc a zcela jistě za to může jeho nezvyklý styl kroucení triků. No přesvědčte se sami.

Pět nejlepších nováčků sezóny

Jako každý jaro i to letošní nás čeká článek, kde jukneme na pět nejlepších nováčků, jejichž jména nám ještě nedávno byla naprosto cizí...

Eetu Rintamaa a jarní Ruka

Trocha jarního ježdění z finský Ruky s Eetu Rintamaaem...