Tři zásadní novinky v zimní kolekci Smith Optics

Značka Smith Optics patří k předním výrobcům snowboardových brýlí a helem a ani tento rok neopomeneme zmínit několik novinek z aktuální kolekce Winter 18/19. K nim patří především nové modely brýlí I/O MAG a SKYLINE a nová pánská helma MISSION.

I/​O MAG

Model I/​O MAG je naším nejvyšším modelem a využívá nejlepší technologie. Díky nim vám dodá nejlepší komfort a vy se můžete soustředit jen na svou zábavu.
- Zcela nový model na tuto sezónu využívající magnetická skla, která vám umožní nejsnazší výměnu skel v historii. Magnety podporují dva uzamykací mechanismy, které skla drží na svém místě i při velkém pádu, nijak ovšem nesnižují lehkost výměny.
- Díky svému tvaru brýle skvěle padnou do všem modelů Smith helem a podporují tím AirEvac systém, který z brýlí odvádí vlhkost.
- Unikátní Responsive Fit skvěle kopíruje tvar vašeho obličeje.
- Sférické sklo je jedním z největších v kolekci a díky Carbonic-​X úpravě je velice odolné vůči poškrábání. Skvělou funkčnost skla doplňuje 5X anti-​fog proti zamlžování vnitřního skla a Porex filtr, který vyrovnává teplotu a tlak mezi skly.

Vlastnoti:
- Nové magnetické uchycení skel, 2 ChromaPop sférická skla v balení do hezkého a ošklivého počasí s 5X anti-​fog, Porex filtr, TLT technologie zužování skla proti zkreslování a Carbonic - X. Střední velikost, Responsive fit, široký strap se silikonem a zapínáním, 3 vrstvá DriWix pěna s antibakteriální vrstvou. Kompatibilní se všemi modely helem Smith, AirEvac pro odvod vlhkosti. Látkový obal na brýle s kapsou na náhradní sklo.

SKYLINE

Další nový model v naší kolekci s bezrámečkovým designem pro maximalizaci zorného pole. Brýle mají unikátní tvar a design a skvěle padnou do všech modelů helem Smith. Díky technologii ChromaPop mají brýle nejlepší skla na trhu s nejlepším barevným filtrem, odvodem vlhkosti a díky Carbonic-​X vnější úpravě jsou velice odolná proti poškrábání.

Vlastnosti:
ChromaPop sférické sklo s Carbonic-​X, TLT, Fog-​X. Střední velikost, Responsive Fit, strap se silikonem a zapínáním, 3 vrstvá DriWix hypoalergení pěna. Kompatibilní se všemi modely helem Smith. Látkový sáček na brýle z mikrovlákna.

MISSION

Nový model pánské helmy s unikátním designem a lehkou in-​moldovou konstrukcí doplněnou bezkonkurenční konstrukcí Koroyd pro maximální bezpečnost.

Vlastnosti:
Lehká in-​mold konstrukce podpořená konstrukcí Koroyd, soustavou polymerových brček, které při nárazu pohltí o 48% více energie, 14 uzavíratelných větracích otvorů. Stahování pomocí kolečka DFS2, odepínací uši s možností vložení sluchátek. AirEvac 2 systém pro dokonalou integraci a odvod vzduchu z helmy a brýlí. Váha 450gramů. Certifikace ASTM F 2040, CE EN 1077:2007 CLASS B.

Kolekci značky Smith můžete procházet i v přehledu vybavení Freeride.cz Buyer’s Guide 2019, kde najdete produktové novinky z kategorií snowboardové brýlehelmy. Těch je přes 250, takže  si zde vybere opravdu každý.

zveřejnil

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Výběr top 10 filmů za měsíc listopad

Listopad je měsíc premiér snowboardových filmů a i letos tomu nebylo jinak. Těsně před sezónou vychází jeden snímek za druhým a vyznat se v tom, který je dobrý či nejlepší, je určitě těžké. Navíc stihnout zkouknout každé movie od amatérských či profi produkcí z celého světa je časové velmi náročně. My ale všechny sledujeme a pečlivě vybíráme top do našeho výběru, kde pro vás vybíráme nejlepších 10 filmů co vyšly za minulý měsíc. Pojďme se na ně podívat!

Nidecker prezentuje video ESCAPISM a novou sérii snowboardů!

Zatímco švýcarská firma Nidecker postupně utekla od výroby trakařů k výrobě špičkových snowboardů, tak vy byste měli utéct do hor hledat pořádné zážitky v prašanu. Právě v novém videu ESCAPISM dostanete podrobný návod, jak to udělat a uniknout z každodenní reality třeba do pořádného prachu!

Zapojte se do instagramové soutěže Burton Trick Czech!

Zapojte se do instagramové soutěže od Burton.cz a vyhrajte si za své triky stylový cestovní Riders bag na vaše příští horské dobrodružství! Pravidla jsou jednoduché, tak neváhejte a střelte na svůj instagramový profil nějaký ten trik ještě dnes.