Tři zásadní novinky v zimní kolekci Smith Optics

Značka Smith Optics patří k předním výrobcům snowboardových brýlí a helem a ani tento rok neopomeneme zmínit několik novinek z aktuální kolekce Winter 18/19. K nim patří především nové modely brýlí I/O MAG a SKYLINE a nová pánská helma MISSION.

I/​O MAG

Model I/​O MAG je naším nejvyšším modelem a využívá nejlepší technologie. Díky nim vám dodá nejlepší komfort a vy se můžete soustředit jen na svou zábavu.
- Zcela nový model na tuto sezónu využívající magnetická skla, která vám umožní nejsnazší výměnu skel v historii. Magnety podporují dva uzamykací mechanismy, které skla drží na svém místě i při velkém pádu, nijak ovšem nesnižují lehkost výměny.
- Díky svému tvaru brýle skvěle padnou do všem modelů Smith helem a podporují tím AirEvac systém, který z brýlí odvádí vlhkost.
- Unikátní Responsive Fit skvěle kopíruje tvar vašeho obličeje.
- Sférické sklo je jedním z největších v kolekci a díky Carbonic-​X úpravě je velice odolné vůči poškrábání. Skvělou funkčnost skla doplňuje 5X anti-​fog proti zamlžování vnitřního skla a Porex filtr, který vyrovnává teplotu a tlak mezi skly.

Vlastnoti:
- Nové magnetické uchycení skel, 2 ChromaPop sférická skla v balení do hezkého a ošklivého počasí s 5X anti-​fog, Porex filtr, TLT technologie zužování skla proti zkreslování a Carbonic - X. Střední velikost, Responsive fit, široký strap se silikonem a zapínáním, 3 vrstvá DriWix pěna s antibakteriální vrstvou. Kompatibilní se všemi modely helem Smith, AirEvac pro odvod vlhkosti. Látkový obal na brýle s kapsou na náhradní sklo.

SKYLINE

Další nový model v naší kolekci s bezrámečkovým designem pro maximalizaci zorného pole. Brýle mají unikátní tvar a design a skvěle padnou do všech modelů helem Smith. Díky technologii ChromaPop mají brýle nejlepší skla na trhu s nejlepším barevným filtrem, odvodem vlhkosti a díky Carbonic-​X vnější úpravě jsou velice odolná proti poškrábání.

Vlastnosti:
ChromaPop sférické sklo s Carbonic-​X, TLT, Fog-​X. Střední velikost, Responsive Fit, strap se silikonem a zapínáním, 3 vrstvá DriWix hypoalergení pěna. Kompatibilní se všemi modely helem Smith. Látkový sáček na brýle z mikrovlákna.

MISSION

Nový model pánské helmy s unikátním designem a lehkou in-​moldovou konstrukcí doplněnou bezkonkurenční konstrukcí Koroyd pro maximální bezpečnost.

Vlastnosti:
Lehká in-​mold konstrukce podpořená konstrukcí Koroyd, soustavou polymerových brček, které při nárazu pohltí o 48% více energie, 14 uzavíratelných větracích otvorů. Stahování pomocí kolečka DFS2, odepínací uši s možností vložení sluchátek. AirEvac 2 systém pro dokonalou integraci a odvod vzduchu z helmy a brýlí. Váha 450gramů. Certifikace ASTM F 2040, CE EN 1077:2007 CLASS B.

Kolekci značky Smith můžete procházet i v přehledu vybavení Freeride.cz Buyer’s Guide 2019, kde najdete produktové novinky z kategorií snowboardové brýlehelmy. Těch je přes 250, takže  si zde vybere opravdu každý.

zveřejnil

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Coolife Fest 2022 si užijeme tuto v sobotu 21. května

Už tuto sobotu se sejdeme na pražské Smíchovské náplavce, kde vypukne Coolife Fest 2022...

Report z prosluněné Spring Session na Bukovce

Měsíc zpátky proběhla legendární Spring Session na Bukové hoře v Orlických horách. To, co tam místní shapers předvedli, by se nemuseli stydět ani shapeři na Mt. Hoodu. Jak prohlásil Ondra Bauer "Toto je hotová Californie" a měl rozhodně pravdu. Pojďme se v tomto reportu podívat, jak to na Bukovce 26. března vypadalo!

CHYTRÁ SEZÓNKA vám otevře bránu do 10 resortů za pouhých 12 190 Kč!

Buďte chytří a připravte se na příští zimní sezónu včas. S CHYTROU SEZÓNKOU PREMIUM 2022/23 si můžete užívat snowboarding a lyžování deset měsíců v roce na území Česka, Polska, Slovenska nebo dokonce v rakouských Alpách! V první dubnové vlně prodeje jí ještě ke všemu pořídíte za luxusních 12 190 Kč.