"Trill Shredlife" - Full Movie by Shred For Fun

Partička Shred For Fun loni pilně natáčela na streetu a výsledkem je krátký film s názvem "Trill Shredlife". No a jak je u týhle crew zvykem, můžete si vychutnat street shred na naše poměry opravdu veeelmi kvalitní!

Shred For Fun představuje svůj krátký film s názvem "Trill Shredlife", který se natáčel na českých streetech během sezóny 2012/​2013. Uvidíte v něm snowboarding v podání jezdců jako jsou Radim Hovad, Pavel Vyroubal, Jirka Mařák, Martin Švidernoch, Martin Hřivna, Michal Orság, Jakub Šimůnek, Lukáš Bendák a další. Většina záběrů pochází z ruky Roberta Roszbecka, další footage dodali Peter ČajaJakub Šimůnek, střihu se pak ujala samotná crew. Enjoy!

Další zajímavé články

Dominik Veselka: Private Quarantine Session na Moravský boudě

Dominik Veselka se během pandemických dní vyrazil izolovat do Špindlu na Moravskou boudu, kde až do pozdních jarních dní stál geniální snowpark, jak to tam na jaře bývá. Dejte si krátkej, ale zábavnej edit!

Vylaď se na léto Tie&Dye kousky z naší merch kolekce

Deadline předobjednávek Freeride.cz merch kolekce SUPPORTING COMMUNITY se rychle blíží, čas máš jen do 31. května! Dneska ti ukážeme pár kousků z naší kolekce, které si zaslouží extra pozornost... Tie&Dye summer is coming!

Sims Snowboards je zpátky! Nabitý team se představuje ve videu PROMO ONE

Legendární snowboardová firma Sims Snowboards, která stála na úplném počátku snowboardingu, a kterou v roce 1976 založil Tom Sims je zpátky! Značka vystupuje jako Sims Collective a součástí teamu jsou John Jackson, Keegan Valaika, Tadashi Fuse, Scott Blum, Shuhei Sato, Cody Warble a Nik Baden. No není tohle dream team? Mrkejte na jejich první video PROMO ONE.