"Trill Shredlife" - Full Movie by Shred For Fun

Partička Shred For Fun loni pilně natáčela na streetu a výsledkem je krátký film s názvem "Trill Shredlife". No a jak je u týhle crew zvykem, můžete si vychutnat street shred na naše poměry opravdu veeelmi kvalitní!

Shred For Fun představuje svůj krátký film s názvem "Trill Shredlife", který se natáčel na českých streetech během sezóny 2012/​2013. Uvidíte v něm snowboarding v podání jezdců jako jsou Radim Hovad, Pavel Vyroubal, Jirka Mařák, Martin Švidernoch, Martin Hřivna, Michal Orság, Jakub Šimůnek, Lukáš Bendák a další. Většina záběrů pochází z ruky Roberta Roszbecka, další footage dodali Peter ČajaJakub Šimůnek, střihu se pak ujala samotná crew. Enjoy!

Další zajímavé články

FreerideTV: Mikýřův Prkenný Přehled - 3. díl

Mikýř je zpět a jeho Prkenný Přehled s ním! Tentokrát v májovém láskyplném vydání opět nahlédneme pod pokličku české snowboardové scény a dokonce zabrousíme o kus dál, a to i do českého světa skateboardingu a freeskiingu.

Zeb Powell se kroutí do včech směrů v novém videu E.A.S.T

Koukněte na nový edit z východního pobřeží USA, ve kterém se vám představí talentovaný Zeb Powell. Tohoto mladého snowboardistu můžete v poslední době vidět víc a víc a zcela jistě za to může jeho nezvyklý styl kroucení triků. No přesvědčte se sami.

Michi Schatz a jeho solidní remix part z letošní Sane Spring Break Session

Lokál z Innsbrucku Michi Schatz sice není zrovna vzrůstem největší, ale triky dokáže odpálit dost vysoko. Podívejte se na jeho poslední edit z rakouského snowparku v resortu Nordkette. Ve videu se objeví i riders jako Max Glatzl, Peter Walchhofer, Steve Grumser a Sparrow Knox.