"Trill Shredlife" - Full Movie by Shred For Fun

Partička Shred For Fun loni pilně natáčela na streetu a výsledkem je krátký film s názvem "Trill Shredlife". No a jak je u týhle crew zvykem, můžete si vychutnat street shred na naše poměry opravdu veeelmi kvalitní!

Shred For Fun představuje svůj krátký film s názvem "Trill Shredlife", který se natáčel na českých streetech během sezóny 2012/​2013. Uvidíte v něm snowboarding v podání jezdců jako jsou Radim Hovad, Pavel Vyroubal, Jirka Mařák, Martin Švidernoch, Martin Hřivna, Michal Orság, Jakub Šimůnek, Lukáš Bendák a další. Většina záběrů pochází z ruky Roberta Roszbecka, další footage dodali Peter ČajaJakub Šimůnek, střihu se pak ujala samotná crew. Enjoy!

Další zajímavé články

Marošiho Red Bull Feel The Wheel bude letos v Praze!

Z Red Bullu nám dorazila zajímavá zpráva o legendárním závodu Feel The Wheel, který se opět nezadržitelně blíží! Márošák už mlátí do bubnů a svolává na svůj tradičně netradiční longboardový závod Red Bull Feel The Wheel, kterého se každoročně účastní i Eva Samková. Tento longboardový svátek se letos uskuteční na zcela novém místě. Políbenou lokalitou bude závodní bikroska v pražských Bohnicích. Dnem kdy se roztočí všechna rychlá ložiska v okolí Psychiatrické léčebny pak bude sobota 10. srpna 2019. Tak na nic nečekejte a kroužkujte v kalendáři!

Stacks and Scraps III od Odd Folks crew je doslova plné ''Partyboardingu''

Divoké večery na párty a šílený snowboarding na druhý den? Shredbots partě to asi nebude dělat moc velký problém! V nejnovějším videu ''Stacks and Scraps III'' vám shrnou jejich uplynulý rok do jednoho videa, u kterého se nebudete ani jedinou vteřinu nudit!

Fridays at Fonna - S6 EP4

Vypadá to, že po spoustě dnech špatného počasí se na norském ledovci Folgefonna vyčasilo a dalo se tak začít jezdit a natáčet. V téhle epizodě Fridays at Fonna tak uvidíte tyhle ridery: Markus Rustad, Kelso, Emil Fossheim, Haakon Eilertsen, Alexander Klerud, Zebbe Landmark, Kristoffer Lerånd, Nils Arvidsson, Bendik Gjerdalen, Isak Ulstein, Alva, Håvard Roald, Øyvind Mister Shaids a sposuty dalších.