"Trill Shredlife" - Full Movie by Shred For Fun

Partička Shred For Fun loni pilně natáčela na streetu a výsledkem je krátký film s názvem "Trill Shredlife". No a jak je u týhle crew zvykem, můžete si vychutnat street shred na naše poměry opravdu veeelmi kvalitní!

Shred For Fun představuje svůj krátký film s názvem "Trill Shredlife", který se natáčel na českých streetech během sezóny 2012/​2013. Uvidíte v něm snowboarding v podání jezdců jako jsou Radim Hovad, Pavel Vyroubal, Jirka Mařák, Martin Švidernoch, Martin Hřivna, Michal Orság, Jakub Šimůnek, Lukáš Bendák a další. Většina záběrů pochází z ruky Roberta Roszbecka, další footage dodali Peter ČajaJakub Šimůnek, střihu se pak ujala samotná crew. Enjoy!

Další zajímavé články

Snowboardový trip jako ze snu po australských resortech

Max Zebe, Ethan Deiss, a Jye Kearney byli pozváni na deseti denní trip po Austrálii, při kterém poznávali krásy místních resortů. Celý trip byl tak trochu jako jeden velký sen, protože kluci si zajezdili v místních resortech, zasurfovali na Bells Beach a dostalo se i na skejt! Všechno zároveň dokumentovali na GoPro a vy se proto teď můžete podívat, jak celý dream trip vypadal.

Osmý ročník BCB Summer Jibbingu 2019- report, fotky a video

Léto je pomalu za námi, ale ještě se do něj na chvíli vrátíme, protože 20. července se na koupališti v Janovičkách uskutečnil osmý ročník BCB Summer Jibbingu a jak to vypadá, tak kluci do toho vložili srdíčko a udělali skvělou akci pro všechny příznivce snowboardingu, freeskiingu a skateboardingu! Neotálejte a přečtěte si report, který nám kluci poslali a koukněte na skvělé video a fotky. Peace!

Street part Matěje Nedorolíka a kámošů ze slovenských ulic

Zima se nám pomalu blíží a my se jenom můžeme modlit, že letos v zimě budeme mít sníh a budeme moct vyrazit do hor nebo ještě lépe do měst a natočit třeba něco na streetech. Matěj Nedorolík nám to přiblíží ve svém novém street partu, do kterého přidal záběry svých kámošů a vznikl z toho čtyř minutový zábavný part plný street snowboardingu. Enjoy