Tupý Hrany hlásí podstatnou novinku a Mikýře na majku

Króča a Šimba přichází se zásadní novinkou a hodně zajímavým hostem...

Říkáte si, že jsme snad zanevřeli na jediný český freeski podcast Tupý Hrany?! Ale kdeže... Jen jeho tvůrci a autoři Šimon Bartík a Tomáš Kroczek poslední dvě epizody opět věnovali malinko jinýmu sportovnímu odvětví. Na pořadu dne byl třeba biatlon nebo divoká voda.Tento týden ale kluci přináší jednu zásadní novinku, kterou nemůžeme jen tak nechat vyšumět. Navíc se jako host objevil člověk, který svojí tvorbou už dávno překročil prah zimních sportů, a i když zrovna neplaval v lyžařským rybníků, tak ho nemůžeme přehlížet...

Tupý Hrany nově na Herohero.com

Nejprve se ale podíváme na tu zásadní změnu. Pánové totiž mění poskytovatele, kde si skalní fanoušči platí bonusový materiál. Aktuálně zamávali Patreonu a přesídlili na předplatitelskou platformu HeroHero! A jaký výhodičky z toho pro všechny zúčastněný strany plynou?! Jeden balíček za 5 éček obsahuje komplet bonus materiál (vlogy, celý díly...), menší poplatky, uživatelsky jednoduší způsob platby nebo třeba odhlášení či progresivnější propojení s TH komunitou a další a další. Jsou toho prostě mraky, ale hlavně tam už teď najdete exkluzivně kompletní movie "Slav and Friends", který zatím  na online premiéru pro prostý lid čeká. Samozřejmě to zní jako logickej a rozumnej krok a doufejme, že všechno bude šlapat jako na drátkách!
No a v neposlední řadě nesmíme zapomenout na samotnýho hosta tři a třicáté epizody. Majk totiž dorazil krotit Martin Mikyska alias Mikýř!! Je potřeba dalších slov?! Jeho Úžasná pouť internetem má už teď kultovní status... Takže témat na pořádně peprný rozhovor je více než dosti. Od jeho internetové tvorby až k jeho snowboardovým létům! Tohle si nenech utýct a už to šoupej do sluchovodů!!

jako host dorazil král Mikýř (foto Luká Oujeský)

TUPÝ HRANY najdeš taky na Soundcloudu atd...

uši nastražil

Maty Vránek
Další články autora

Další zajímavé články

Veteráni z Matchstick Productions vypustili trailer na film "Anywhere From Here"

Legendární produkce MSP ani letos nezklame a pošle ven film "Anywhere From Here"...

Windells v zajetí Line Skis týmu

Jak to vypadalo na Mt. Hoodu během Line Skis týdne nám poodhalí novej eidt...

Czech Freeski Tour 2023 to roztočí v Jumparku Matylda už na konci srpna

Czech Freeski Tour pro rok 2023 startuje již 28. srpna v Jumparku Matylda...