Burton Launch Party 2018

Zima se nezadržitelně blíží a to je čas na další Burton Launch Party! Tentokrát přivítáme sezónu 2018/​2019 a to přímo uprostřed Prahy v nově zrekonstruovaném a vytuněném Burton Store Prague ve čtvrtek 11. října v čase 15 - 20:00hod.

Burton Launch Party se odehraje na všem jistě dobře známé adrese, Vodičkova 17, Praha 1. No a co všechno zde zažijete? Bude toho opravdu hodně. Na všechny zde bude čekat představení kompletní nové kolekce na sezónu 2019 a tu si zde pouze tento den můžete koupit se slevou 13%!

Pokračovat budeme hudebním programem, který je letos velmi nabitý. Po celou dobu bude stát za gramofony Dj Poeta z Radia Spin a jako třešnička na dortu zde své tři dlouhé sety odehraje mexická kapela La Trinidad. A to přímo uprostřed našeho obchodu!
Promítat se budou nejnovější videa světového i našeho domácího teamu. Ale to stále není všechno - na návštěvníky čeká jako novinka skvělé mexické občerstvení a drinky zdarma! Třeba ledově namražený Jägermeister a nebo energie z nových chutí od Red Bullu.

Bude se soutěžit a to v oblíbené montáži vázání na snowboard na čas. Ale to není všechno. Připravíme i Jib board na kterém nejenom můžete vyhrát cenu za best trick, ale také balancovat na čas. A to vše o bombové ceny!

Aktuální informace sledujte na stránce události na facebooku. Těšíme se na vás!