Burton Young Punks 2019 - Monínec

Burton startuje novou zábavnou sérii dětských závodů do 15ti let! Více info přímo od organizátorů:

"Burton Young Punks jsou tady a zcela poprvé startujeme již v pátek 15.11. na Monínci jako první akce sezóny. A protože se o celou sérii staráme sami, bude to hodně zábavný. Celý den rozdělíme na tři části. První bude klasický závod aby si děti zažili jaké to je když závodí dospělí a pak se všichni rozdělí do skupin pod vedením Burton teamových jezdců jako je Roman Dlauhý, Miki Pajer nebo holky Kačka Vojáčková a Klára Janíková. S těmi si pak zajedou proti sobě a jeden team vyhraje skvělé ceny. Stejně jako vítěz předchozího závodu. A nakonec na všechny bude čekat grill party přímo na sněhu. Prostě super snowboardový den."

To ale není vše! Další závod Burton Young Punks proběhne v neděli 22. března na Horních Mísečkách ve Špindlerově Mlýně. A další rok už budou závody tři. Těšíte se? Určitě přijeďte, Bude to stát za to! Těšíme se na vás! 

Na Monínci budou k dispozici dvě liny s překážkami a malý corner. Jedna malá a jedna větší. Vždy po třech překážkách za sebou. A to všechno už v polovině listopadu!

Časový plán:

9:00 trénink
11:00 start
13:00 finále
14:30 teamový závod
16:00 vyhlášení výsledků a grill party na sněhu 

Aktuální informace sledujte ve facebookové události.