COOL Just Ride! 2019 - Špindlerův Mlýn

Série snowboardových happeningů COOL Just Ride! letos oslaví svůj jubilejní 10. ročník a my za Freeride.cz pro vás společně s našimi partnery připravujeme opět nabitý program na celkem pět zimních sobot. S první zastávkou se po loňské pauze vrátíme do Skiareálu Špindlerův Mlýn, a to konkrétně na tradiční místo ve Svatém Petru.

Moc rádi také představujeme našeho nového titulárního partnera, kterým je televizní stanice Prima COOL. Společnými silami chceme nejen naše akce, ale snowboarding jako celek co nejvíce medializovat a přiblížit opět trochu více široké veřejnosti.

Součástí programu bude jako vždy test centrum nabité produkty aktuální sezóny od téměř všech značek, které jsou k dostání na českém trhu, samozřejmě k zapůjčení zdarma. Na své si opět přijdou mladí závodníci, kteří budou v rámci Horsefeathers Kids Snowboard Tour soutěžit nejen o medaile a věcné ceny, ale také o produktový sponzoring od Horsefeathers Clothing a snowboardový camp od České snowboardové školy na rakouském Kaprunu! Ti starší zase poměří síly ve Snowboard Zezula Jib Contestu. Oba contesty se pojedou na zábavném setupu za super atmosféry přímo ve stanovém městečku.

Pro začínající i všechny, kdo se budou chtít něčemu přiučit, bude k dispozici opět Temple Store Free Coaching s profesionálními instruktory snowboardingu. Na konci dne proběhne i další zábavný Ollie Contest, opět v režii Temple Storu.

To ale zdaleka není všechno! Ve stanovém městečku bude hned několik zón našich partnerů, ve kterých najdete spoustu zábavy. Prima COOL připraví chill-​​out se zajímavým programem a mimo jiné dorazí na každou zastávku natočit reportáž, takže se možná objevíte v telce, jupí ;-) Stejně tak bude na místě další štáb, a to pro změnu naší FreerideTV, která bude natáčet další díly do rubriky Event Report.

V rámci Just Ridu se samosebou třídí odpad, a to díky dlouholeté spolupráci s projektem Samosebou.cz, který má za cíl osvětu týkající se recyklace a zmíněného třídění odpadu. V Samosebou zóně se budete moci zúčastnit zajímavých soutěží, dozvědět se spousty nových informací a vyhrát super ceny. Celodenní hudební podkres pro pohodovou náladu je samozřejmostí a informacemi vás bude “krmit” náš šéfredaktor snowboardové sekce Freeride.cz, moderátor FreerideTV a člen Horsefeathers Clothing snb teamu Honza “Lohy” Lohynský. Občerstvení zajistí bary Excelent a Jägermeister.

Nedílnou součástí všech Just Ridů je samozřejmě i afterparty, o kterou ani letos nepřijdete. Ve Špindlu se po mnoha letech vrátíme na legendární Dolskou, která prožívá velké změny a naše akce bude jedna z prvních v tomto duchu. Těšte se na super zábavu po celodenním ježdění za rytmů DJs AkvamenaNimanda, stejně tak jako drinky od Jägermeisteru a pivo Excelent za akční ceny! Na prvních 150 z vás budou před Dolskou čekat Jäger Beets hostesky s welcome drinkem. Vstupné je 100Kč a start stanoven na 21 hodin.

To je zatím na úvod vše, podrobnější novinky budeme zveřejňovat průběžně na této fb události

Hlavní partneři: Prima COOL, Samosebou.cz, Skiareál Špindlerův Mlýn

Partneři: Red Bull, Horsefeathers Clothing, Snowboard Zezula, Temple Store, Excelent, Jägermeister, Merch4U 

Demo centrum: Arbor, Bataleon, Bent Metal, Burton, Capita, Gnu, Gravity, LIB Technologies, Lobster, Nandej, Nitro, Pitcha, Ride, Rossignol, Smith, Switchback, Union, Vimana