Freeride.cz Meet Again Party

Už vám taky chybí pořádná párty, kde potkáte spoustu kámošů? Nám rozhodně jo, a proto po dlouhé době organizujeme za Freeride.cz online magazine společně s Radlickou - kulturní sportovnou a Jägermeisterem pro všechny lidi kolem snowboardu, freeski, wakeboardu, surfingu a podobných aktivit letní mejdan, který jsme nazvali jednoduše FREERIDE.CZ MEET AGAIN PARTY!!! Cílem tohodle mejdanu neni nic víc, než se po dlouhé době zase bez jakýchkoliv restrikcí a omezení potkat, popovídat si, popít, zatančit a samozřejmě se bavit! 

Jako místo konání jsme vybrali spřízněný prostor Radlická - kulturní sportovna, ve které jste v minulosti mohli zažít už nejeden Freeride mejdan, a který absolutně vyhovuje tomu, co potřebujeme. Termín padl na ČTVRTEK 16. ČERVENCE, takže kvůli mejdanu nemusíte omezovat svoje víkendové plány. Snad jen pokud máte možnost vzít si v pátek volno z práce, tak to rozhodně doporučujeme ;-)

Rozhodnutí o zorganizování akce padlo díky závislosti na neustále se měnících podmínkách pro konání hromadných akcí ze strany státních orgánů dost rychle, proto finální program stále ladíme. Vycházíme ale z toho, že se budete chtít především po dlouhé době potkat a bavit se, k čemuž bohatě stačí dvě věci:

PITNÝ REŽIM zajistí kromě všech barů Radlické sportovny samozřejmě i Jägermeister bar se svým teamem a o HUDEBNÍ ČÁST večera se postará DJ dvojka, se kterou jste už jistě zažili spoustu skvělých mejdanů pod hlavičkou Freeride.cz - DJ Akvamen & DJ Forrest Pine!!!

Další informace budeme postupně doplňovat, zatím si ale určitě zapište tyhle informace a pozvěte svoje kámoše!

FREERIDE.CZ MEET AGAIN PARTY 2020
ČTVRTEK 16.7. 2020
Radlická - kulturní sportovna (Praha 5 - Smíchov)
Start: 20.00
Vstupné: 100 Kč (na místě)

~~~~~~~~~

Vzhledem k neustálým změnám v nařízeních Ministerstva zdravotnictví ČR a Krajských hygienických stanic si jako organizátoři bohužel musíme vyhradit možnost zrušení akce kdykoliv, samozřejmě to ale bereme jako zcela krajní řešení.