Horsefeathers Skate & Create session s Maxem Habancem - České Budějovice

Už 13. května odstartuje mini tour, která má za cíl uvedení nové Horsefeathers Skate & Create Signature line, která opět vznikla ve spolupráci Maxima Habance a značky Horsefeathers. Tour bude mít na programu jak setkání s Maxem tak i sessions o hodnotné ceny z Maxovy aktuální kolekce. Poprvé se na session uvidíme v pondělí 13. květnaČeských Budějovicích v místním Peace Store, den na to 14. května pak dorazíme do pražského Redbull MaxSpace, tedy na Maxovo domácí pole a třetí zastávkou toto mini tour uzavřeme ve středu 15. května Brně v rámci akce Snowboard Zezula Summer Opening 2019.

Jako hlavní část programu této tour bude nejen zmíněné setkání s Maxem, ale především session v mini rampě (zastávky v Českých Budějovicích a Brně) a v bazénu (zastávka v Redbull MaxSpace). Na těchto překážkách na vás bude čekat připravená Horsefeathers nástavba, na které budou připevněny vybrané produkty z Maxovy Horsefeathers Skate & Create Signature line. Vašim úkolem bude, dojet si pro ně. Nebude to ale až zas tak jednoduché. Rozhodně to ale bude velká zábava. Připravujte tedy své skateboardové skills a těšte se na blížící se zastávky. Zde jsou odkazy na facebookové události jednotlivých sessions, kde sledujte aktuální podrobnosti.

Harmonogram session:

16:30 minirampa s Horsefeathers extenderem je ready!
17:30 session o Maxovu Horsefeathers Skate & Create Signature line
18:00 free skate session
19:00 konec

Startovné:

0,-

Pokud se chceš dozvědět víc o letošní Maxově Horsefeathers Skate & Create Signature line, podívej se na jeho rozhovor na Horsefeathers blogu.

#skateXcreate
#horsefeathers
#horsefeathersclothing

O Horsefeathers X Max Habanec Skate & Create Signature line

Skateboarding byl vždycky mnohem víc než jen sport díky tomu, že umožňuje každému najít si svou jedinečnou cestu ke stylu a kreativitě. Bez jasně stanovených hranic jsou hlavní podstatou osobní prožitky, a to je i hlavní myšlenka nové Horsefeathers Skate & Create Signature kolaborace

Horsefeathers Skate & Create Signature line je postavena na Maxově osobní skate filozofii a na oblibě v černé barvě. Je vyladěna do podoby, kde se styl potkává s funkčností. Nejlépe ji vystihuje allblack anorak Chip Max nebo chino kalhoty Bowie Max, které kombinují „elegantní“ styling s na skateboarding potřebnou funkčností. Kreativní detaily inspirované grafickou optickou iluzí z 90. let pak spojují jednotlivé produkty do ucelené kolekce, která dále obsahuje mikinu, trika s krátkým a dlouhým rukávem, boardšortky, ale i pásek vyrobený z Maxových zlomených skatů nebo skate desku. 

Tohle je Maxova cesta a my věříme, že tě inspiruje k té tvé. Skate and create!