Kaunertal Opening 2018

Rakousko se může pyšnit zasněženými horami, a to věští jedinou věc. Zimní sezóna 18/​19 je tady! S ní přichází nejeden opening snowparků. Do kalendáře akcí se zařazuje i vyhlášený Kaunertal Opening s úctyhodným 33. ročníkem. Jeden z nejpopulárnějších snowparků vás přivítá nejen zajímavým programem, ale především s novým umístěním parku a úchvatným novým setupem.
O víkendu 12. – 14. října 2018 se budete moct projet největším snowparkem, který v této době v Alpách najdete. Tento rok se park přemísťuje ke gondole Karlesjochbahn a dostává nové označení tzv. The Nature Run. Místní shapers crew v těchto dnech ladí hodně nabitej setup, který je zasazený do parádní přírody a každý si v něm najde to nejlepší pro své vyžití. Nadšení budou jak letu chtiví jezdci, tak ti co vyznávají především železné překážky. A to jak od úplných začátečníků až po pro jezdce.
 
PROGRAM:

Letošní program bude opět různorodý a připravený na míru všem, kdo vyznává kombinaci sportu, lifestylu a parties. Na testovače čeká Mega Testival by Blue Tomato, kde své novinky bude prezentovat přes 50 značek. Hned vedle najdete Jib´N´Skate Playground. Na své si přijdou i soutěživí rideři. Pro ně bude připraveno hned několik contestů o věcné ceny, cash nebo 6 divokých karet do prvního KTO Invitational Night Rail Jamu, který proběhne v rámci sobotní Streetparty. Všichni jste vítání, registrovat se můžete přímo na místě. 

Pokud se raději koukáte, než že byste se zapojili sami do závodění, těšte se na sobotní Pro Contest o 8.000 €. Sobotní část má na programu také Gunfire Run, což bude contest za podpory značky Stance. V novém snowparku proběhne i Amateur Contest pro širokou veřejnost. Ten je ideální příležitostí, ukázat své skills a získat další výhry. Naplánovaný je na neděli. Registrovat se můžete online nebo na místě.
 
To ale není z chystaného programu rozhodně vše. Pořadatelé dále připravují plno aktivit v rámci Chill zóny. Zde na vás bude čekat minirampa, pumptrack, balanční boardy, snowboardové muzeum, celodenní muzika a plno zajímavých workshopů.

 
Po skvělém dnu na kopci to ale ještě nekončí. V pátek proběhne Blue Tomato Rebuild the City Skate Jam a v sobotu pak Streetparty s již zmíněným prvním KTO Invitational Night Rail Jamem.

Finále pak už bude v režii DJs a jednotlivých parties ve stylu hip-​hop, rap, reggae a drum n bass beatů. 
33. ročník Kaunertal Openingu propojuje tradice s inovací a chystá velké setkání všech příznivců hor a ježdění. I vy vyražte do tohoto rakouského střediska a užijte si parádní start nové sezóny.
 

Aktuální informace hledejte na stránce události na facebooku, facebookovém profilu Snowpark Kaunertal nebo na oficiálních stránkách www.snowpark-kaunertal.tirol