Kemp Kaprun 2018 s Freestyle Area a ČSŠ

V termínu 21.-25. listopadu 2018 proběhne na rakouském ledovci Kaprun (Kitzsteinhorn) snowboardový Kemp Kaprun 2018, který pořádá Česká snowboardová škola ve spolupráci s Freestyle Area.

Bydlet se bude v luxusním ubytování Avenidas Mountain Lodges Kaprun a symbolicky tam 21.11. proběhne zahájení další sezóny. Současně probíhající APUL Podzimní Akademie nabízí snowboardovým instruktorům doplnění znalostí a prodloužení licencí v rámci prolongace a opravné zkoušky kurzů všech levelů.

Nabitý Freestyle Camp je určen pro začátečníky i pokročilé jezdce, nebo jenom pro shred a srandu v parku. A protože nejdůležitější je to dělat srdíčkem, každý účastník campu automaticky přispívá na rozvoj vzdělávání a podporu atletů mlaďáků v ČR, protože jednoduše řečeno: Čím víc lidí na campu, tím víc prostředků pro děti na camp v dubnu! ;-)

Tak sedej, pusť si video z minulého ročníku, nalaď se a hlaš se! Kompletní info v článku zde na webu. Registrace na webu APUL v sekci snowboarding, nebo e-​​mailem na pa.turkova@seznam.cz. Kapacita campu je omezená!
 
Kompletní info o celé podzimní akci a termínovou listinu na zimu 2018/​​19 najdete na webových stránkách APUL nebo na facebookových stránkách Česká snowboardová škola