Lokální výzva by Snowboardel & FreerideTV - Zadov

SnowboardelFreeride.cz jsou tady v rámci projektu FreerideTV v pořadí s pátou zastávkou filming session s názvem Lokální výzva, která se uskuteční v sobotu 23.3.2019 ve Snowparku Zadov! Naše crew tak na závěr celé tour zavítá na jih a geograficky tak pokryje další část republiky!

Zapoj se a vyhraj sponzoring od Snowboardelu na příští sezónu! Více informací níže:

O co jde?
Dobře víme, že v českých snowparcích jezdí spoustu zabijáků, kteří si zaslouží naší pozornost. Rozhodli jsme se vám, lokálům, i všem dalším riderům, kteří dorazí, dát možnost předvést, co ve vás je!

Jak to bude fungovat?
Náš team složený z kameramana, produkčního a Snowboardel teamu riderů dorazí v dopoledních hodinách do snowparku a celý den se bude věnovat natáčení vašich triků. Kromě záběrů do videa, které vyjde vždy v následujícím týdnu z každé zastávky, se můžete těšit i na věcné ceny od Ride SnowboardsPICTURE ORGANIC CLOTHING, které dodá hlavní partner projektu Snowboardel. Hlavní cenou je však sponzoring právě od Snowboardelu na nadcházející sezónu. Více informací se dozvíte dále.

Jak se můžu zúčastnit?
Nejdůležitější je samozřejmě dorazit do snowparku a zapojit se. Současně bychom vás však chtěli poprosit, abyste se přihlásili formou odeslání zprávy, třeba ve tvaru "Jedu LOKÁLNÍ VÝZVU!" přes Facebook messenger na stránce Freeride.cz SNOW . Umožní nám to vědět, s kolika ridery můžeme na natáčení počítat. Všechny, kdo se přihlásí budeme individuálně kontaktovat odpovědí, ve které pošleme bližší informace.

Co můžu získat?
Není toho málo! Kromě vlastních záběrů ve videu, které vyjde vždy v týdnu po akci u nás na webu Freeride.cz/snowboard, se můžete těšit na balík věcných cen od PICTURE ORGANIC CLOTHING, které mezi vás na každé zastávce rozdáme formou stuff 4 tricks + ridery odměníme věcnými cenami a pivkem Excelent i na konci dne.

To nejzásadnější je však to, že na konci celého projektu, který poběží celou letošní sezónu, vybere odborná porota složená ze dvou členů redakce Freeride.cz SNOW a dvou zástupců Snowboardelu, několik jezdců, kteří se stanou Snowboardel team riders v sezóně 2019/​2020 a získají tak každý:

  • prkno Ride Snowboards
  • oblečení PICTURE ORGANIC CLOTHING (set bunda + kalhoty)
  • možnost prodloužení spolupráce do budoucna dle aktivity ridera

Jaká jsou pravidla?
Na pravidla si moc nepotrpíme, ale jedno bychom přeci jen měli. Lokální výzva je určena nesponzorovaným jezdcům.

Zastávka ve Snowparku Zadov je pátou a závěrečnou filming session letošního projektu Lokální výzva, tudíž máte poslední možnost se poprat o sponzoring od Snowboardelu na příští sezónu. Teď už dost čtení, je čas nám napsat direct zprávu na facebooku a dorazit v sobotu 23.3. do Snowparku Zadov! Těšíme se na tvůj diktát!

#FreerideTV #FRlokalnivyzva

Hlavní partner Lokální výzvy: Snowboardel
Partneři této zastávky jsou: Lyžařský areál Zadov, Snowparku ZadovExcelent