Master Class Camp 2019

Master Class Snowboard Camp 2019

Organizátoři Mater Class Snowboard Campu srdečně zvou všechny nadšence snowboardingu na desátý jubilejní ročník legendárního snowboardového kempu Master ClassMartinem ČerníkemMatějem Novákem, který se koná od 17.3. do 23.3.2019 Peci Pod Sněžkou.

Snowboarding je sport a životní styl oblíbený u mladé generace po celém světě. Master Class je projekt, jehož cílem je přiblížit profesionální snowboarding veřejnosti a najít mladé naděje tohoto sportu. Nezáleží na tom,  jak jezdíš a co všechno umíš. Všichni kempeři jsou rozděleni do skupin podle náročnosti a učí se naprosté základy a výuka je individuálně přizpůsobena všem.

Ubytování v Peci pod Sněžkou kousek od sjezdovky vedle snowparku.
Příjezd, uvítání kemperů a zahájení desátého jubilejního ročníku je naplánováno na 18:00 v neděli 17.3.2019. 

Každý den probíhá videocoaching, který dopomáhá k tomu aby se kemper sám viděl a byly mu vysvětleny chyby, které dělá a naučil se je úplně odstranit. Každý coach během celého dne a výuky pořídí záběry všech svěřenců a večer se promítají na plátno a vysvětlují se nedostatky. 

Náš kemp má svého fotografa (David Buček) a videokameramana, který zaznamenává celou situaci a pořizuje ty nejlepší záběry, které pak kemper dostává v podobě fotek a videa.

Finální video z kempu se pak objeví vždy po ukončení kempu na stránkách a také na facebook stránce včetně těch nejlepších fotografií.

Součástí Master Class kempu je tradičně doprovodný program s přednáškou o první pomoci, workshop (mazání snowboarů, stavba snowparků). A samozřejmě velký contest mezi kempery vždy na konec kempu (nejvyšší ollie, největší progresor, besttrick contest).

Kempeři jsou odměněni dárky od partnerů: Snowboard Zezula, GNU, LibTech.
Vítěz contestu mezi kempery si odnese snowboard LibTech nebo GNU. 

Video z loňského ročníku:

Fotogalerie z loňského ročníku: