Maximal Animal Snowkemp

Snowkempy s Maximal Animal

Jsou profesionální freestajlové programy vytvořené týmem M.A.. Jsou určeny lyžařům snowboarďákům, začátečníkům nebo pokročilým jedincům, či skupinám. Čeká tě natřískaný program, jízda ve snowparku, skoky, zábradlí, bedýnky, video coaching, závody, jízda v terénu, soutěže, hry, vyhlídky, grilování, legrace, kamarádství, zábava, večerní program a párty samozřejmě nesmí chybět.

Letos nás čeká už 5. ročník Snowkempu s Maximal Animal, který bude hlavně o freestylu ve snowparku Ski areálu Neklid a Klínovec. Tento rok se zásadně mění termín konání a to na 1.2. – 5.2. 2020. Poslední roky jste byli zvyklí spíše na jarní ježdění plné slunce. Rozhodli jsme se udělat malou změnu a dopřát Vám pořádné hromady sněhu, které nám umožní zajet i do tajných freeridových míst. Super zpráva je, že se nemění cena a opět se můžete těšit na skvělou polopenzi.
Další novinkou pro Vás bude změna ubytování. Přesuneme se ze severní strany kopce na jižní a to směrem Jáchymov. Rozhodně budeme mít podstatně více prostoru pro naše aktivity, protože jsme pro Vás vybrali penzion s kapacitou až 42 míst. Kromě již tradičního programu pro Vás budeme na místě vařit snídaně a večeře a navíc si budete moci zahrát fotbálek, kulečník nebo i šipky.
Nejlepší na tom je, že i když se přesouváme do hlavní lyžařské sezóny, kdy je na horách všechno dražší, na naší ceně se to vůbec neprojeví.

Ceny zůstávají stejné jako loňský rok a tedy:

  • Cena do 15. let, včetně polopenze a v termínu 1.2. – 5.2.2020  je 6. 990,- 
  • Cena nad 15. let, včetně polopenze a v termínu 1.2. – 5.2.2020 je 7. 490,- 

Cena zahrnuje: ubytování, snídaně, večeře, skipas, profi trenéry, video coaching, průvodce a foto + video na památku. 
Cena nezahrnuje: pojištění, dopravu.

Přihlášku na kemp můžete vyplnit zde.

Facebookovou událost najdete zde.