Never Summer 2019 & Monkey Race

Rok se s rokem sešel a to znamená, že je tady opět závěrečná akce na Krakonošově zahrádce Never Summer 2019 & Monkey Race. Tato oslava snowboardingu a freeskiingu a zároveň legendární ukončení zimní sezóny proběhne v již všem známém pohodovém duchu v prostředí krásných Dvoraček a to v sobotu 30.3.2019.

Připravena je opět celá řada public contestů na zábavném setupu, který bude mít na povel již tradičně Vítkovická parta Freestyle Area ve spolupráci s místními shapers. Opět očekávejte uvolněnou atmosféru, týmový snb/​freeski závod Monkey Race, takže nezapomeňte přijet na Dvoračky ve tří členných týmech. Dále pak individuální snb/​freeski Best trick na vybrané překážce, Cash for Trick, Grupen trick (vláček 3 a více jezdců), World Cup Ollie contest a přejezd jezírka o super ceny od partnerů. Celodenní ježdění s využitím místního vleku bude pouze za tradičních 100Kč.

Asi nemusíme připomínat koncert kapely jedenáctičlenného funky bandu Superhero Killers, která Vás rozhýbe svými funky rytmy na slunné terase mezi hotelem Štumpovka a Dvoračky s krásným výhledem do krajiny, ale také na celý snowpark a všechny zmiňované contesty. No a pro všechny tance chtivé je opět připravena večerní afterpárty v klubu Šnekolend, který najdete v nedaleké Rokytnici.

Ještě nutno doplnit několik praktických informací, především pak možnost,  jak se na Dvoračky dostat. Nejlepší možnou alternativou je dorazit do skiareálu Rokytnice nad Jizerou, použít lanovku na Lysou Horu a odsud sjet cca. 500m dolů na Dvoračky. V rámci jízdy lanovkou je taky domluvena se skiareálem Rokytnice nad Jizerou speciální cena jízdného 100Kč.
Plánek a podrobné info s načasováním celé akce najdetena FB události zde: https://www.facebook.com/events/

Na závěr velké díky partnerům letošní Never Summer 2019 & Monkey Race:
Nitro, Kofola, Horsefeathers, Sencor Action Camera, G-​shock, Budvar, Crazy hand made, Rauch, Horsefeathers, Jagermeister, Šnekolend a Horská bouda Dvoračky a horský hotel Štumpovka. A také mediálním partnerům Freeride.cz a Boardmag.cz.