Projekt Kaprun 2019

A je to tady! Jaro se zase blíží rychlostí větší, než kterou se najíždí na kicker s dvacetimetrovým tablem. S ním tradičně přichází Projekt Kaprun, pořádaný Českou snowboardovu školou! I letos se můžete těšit na pořádně nabitý program!

Nejdůležitější částí projektu je Freestyle Camp Kaprun, který letos proběhne v termínu 22.4. – 28. 4. 2019. Camp již každoročně povede Martin KaňůrekHonza Lohynský aka nejlepší coachové v historii vesmíru. Pod jejich vedením si tak každý camper odnese nejen spoustu nových odjetých triků, ale hlavně mnoho nezapomenutelných historek a žážitků. 

Mimo každodenního programu na kopci a v parku Kitzsteinhorn, se můžete těšit na videocoaching, odpolední aktivity na skateu nebo slackline. Taže skaty rozhodně s sebou! Pro chillaře bude denně roztopená sauna, která je součástí našeho ubytování v Adler resort.

Na campu budete také moct potkat mnoho známých tváří z českého světa snowboardingu, díky spolupráci se značkou Horsefeathers Clothing. Campu se tak zůčastní nejenom mladá generace v čele s Timonem Matěnou, který vyhrál camp v rámci Horsefeathers kids tour, ale také zkušení riders z Horsefeathers teamu!

Vedle campu zároveň poběží vzdělávací kurzy snowboardových instruktorů APUL. Po celou dobu tak budou probíhat různé workshopy o pokročilé technice jízdy na sjezdovce či v prašanu, kterých se samozřejmě campeři budou moci zúčastnit.

Jednoduše řečeno, jestli jsi Projekt Kaprun ještě nezažil, tak letos je tvoje další šance, dát si s náma tuhle nezapomenutelnou jízdu!