Snowboard & Freeski závod by Stop Zevling bohužel letos neproběhne

V sobotu 4. 12. 2021 měla v Praze proběhnout snowboardová a freeski akce by Stop Zevling. Z důvodu nově zavedených vládních opatření, ale akce nemůže proběhnout. Tak snad se podaří příští rok!!!

Oficiální prohlášení
ZRUŠENO - PŘESUNUTO

I na podruhé, ač jsme se snažili co to šlo, měli kompletně vše zařízeno (sníh, překážky, kartáče, doprovodný program atd) jsme nuceni tuto akci opět přesunout na příští rok! Důvody jsou jasné:

  • už měsíc zpět bylo dané že na tuto sportovní akci mohou pouze očkovaní nebo po prodělání (což už tak samo o sobě je taková překážka)
  • nařízení vlády z minulého týdne rozhodlo o konání akcí o maximálním počtu do 100 lidí a v aktuální situaci které je, jsme si vědomi rizik a zhoršení pandemie!
  • proto jsme se rozhodli akci přesunout a udělat jí tak aby byla pro všechny a každý si jí užil! Protože o tom to je!
  • doufáme že se tato situace brzy uklidní a my se snad vidíme na kopci. Tímto prosíme všechny aby aktuální nařízení respektovali a dbali na opatrnost a zdraví.

STOP ZEVLING | Winter edition – SNB & FREESKI JIB CONTEST

Železo, raily, bedny a pořádná dávka SHREDU čeká snowboard a freeski zabijáky v rámci zimní edice známého volnočasového festivalu STOP ZEVLING WINTER 2021.
V kopci pod Plechárnou Černý Most vznikne na první prosincovou sobotu 4.12. unikátní JIB ARENA, kde se poperou riders v kategorii SNB - FREESKI (boys & girls) o věcné ceny a prizemoney v rámci Jib contestu a Best trick contestu.
Riders se mohou těšit na překážky od spřátelené party FreestyleArea a celý závod se pojede na sněhu!!! Prize money 15.000,- + věcné ceny od našich partnerů NITRO, ARMADA, MISFIT a další!

Facebook událost najdete zde.

Info

Datum: 4.12.2021
Místo: Kopec pod Plechárnou Černý Most, Bryksova 1002, Praha 14
Čas: 12:00 – 20:00

Kategorie:
- YoungBlood (SNB - FREESKI) - 15let
- OPEN (SNB - FREESKI) 16+
- BestTrick contest (SNB - FREESKI) OPEN

Live:
Prague Conspiracy
Belxch
Eurodel

Djs:
Scaffer
Goldstar
Caprisone

Doprovodný program: Výtvarný workshop, koulovačka, soutěže