Unnamed - Full movie by Postland Theory

Země tulipánů, coffee shopů, větrných mlýnů... ale i lyžařských hal. Ano, řeč je o Holandsku, zemi, jejíž takřka polovina leží pod úrovní moře.

Holanďané si poradili s mořskými záplavami a nyní to vypadá, že si i poradili s horami. Respektive s jejich absencí. Nizozemí je rovinatou zemí, jen sem tam občas ze země ční nějaký malý kopec. A právě na těchto kopcích se tamní developeři a investoři rozhodli postavit velké "mrazáky", v jejichž útrobách zákazníci provozují lyžování a snowboarding.

Rodák z Amsterdamu Tim Schiphorst, který je zároveň majitelem snowboardové produkce Postland Theory, se rozhodl natočit film, který by mapoval ty nejlepší holandské haly s těmi nejlepšími holandskými jibbery. Počinu dal poněkud překvapivě název Unnamed. Ve videu se objeví jezdci a jezdkyně Max De Vries, Jesse Augustinus, Jochen Greven, Cees Wille, Kas Lemmens, Bart Falhaber, Niek vd Velden, Roel Van Oosterhout, Bob Van Unnik, Jules Hense, Anthony Indawood, Jessi Blackwell, Joshua Pires, Steef vd Meer, Rachida Aoulad, Wessel van LieropDion Janse.

Ve videu se podíváme do předních holandských hal, které se nacházejí v Landgraafu, ZoetermeeruHaagu.

Další zajímavé články

Akce Horsefeathers Sneak The Tweak otevřela snowpark na Mölltalu!

Nový snowpark na rakouském ledovci Mölltaler Gletscher slavnostně otevřela akce Horsefeathers Sneak the Tweak!