Už tenhle víkend se koná osvěžující REFRESH JAM vol.5 !

Dobří lidé, dobrého vkusu, POZOR! Už tenhle víkend v Sobotu 5.9. proběhne další ročník snb/ski contestu Refresh Jam ve Veselí nad Moravou.

Už v Sobotu 5.9. ve Veselí nad Moravou proběhne další ročník snb/ski contestu Refresh Jam. Celé náměstí ožije pohybem během minifestivalu Veselí v pohybu a už teď koukejte co tam roste.

Snowboard & freeskiing contest- asi již nemusíme nikomu více vysvětlovat.

Vedle toho se můžeme těšit na woodboardy, contest ve skocích na BMX a MTB spolu s exhibicí Bikepark Strážnice nebo parkourovou školu a další doprovodné aktivity. Nouze nebude ani o dobré jídlo v šapitó na náměstí.

Letošní novinkou v programu bude 100m slackline přes celé náměstí nebo horkovzdušný balón. Takže běhěm nabitýho programu plnýho freetyle sportů se můžete na celou akci mrknout z ptačí perspektivy.

PROGRAM

• od 15:00 / DJ´s a další aktivity (balanční desky, slackline ad.)
• 16:00 / BMX jízdy
• 16:30 / rozjezdy SNB a SKI
• 17:30 / Parkour exhibice
• 18:00 / BMX jízdy
• 18:30 / Highline – přechod náměstí na vysokém laně
• 19:00 / finále reFRESH + vyhlášení SNB / SKI / BMX
• 20:00 / Afterpárty DJ´s

Tak se navnaď videem a zítra se vidíme !

Publikoval

Pavel Pek
Další články autora

Další zajímavé články

Nostalgický čtvrtek - X. - Martin Černík

Po týdenní pauze se opět hlásím s tradiční rubrikou „Nostalgické čtvrtky“. Rád bych v dnešním jubilejním 10. díle zavítal zpátky do Čech a zároveň navázal na nedávný rozhovor s Martinem Černíkem a rád bych zabrousil do historie našeho nejlepšího snowboardisty historie. Dnes se tedy podíváme na Martinovi začátky a úspěchy. Shrneme si, co ho vlastně přivedlo na vrchol světového snowboardingu a hlavně odvyprávíme příběh, který okouzlil nás všechny.

Valentino Guseli přepisuje historii snowboardingu

Teprve 16. letý australský jezdec se zapsal do historie snowboardingu, když 31. března v Laaxu vyskočil 7,3 metrů nad koping rampy. Přepisuje tak 11 let starý rekord Shauna Whita z X-Games, tehdy Shaun atakoval hranici 7 metrů.

Jarní shredy z Krušných hor

Jarní část sezóny je jistě nejoblíbenější mezi všemi riders. Shredy v mikině nebo tričku, sluníčko, dlouhý den a slashík, kvůli kterému si můžete dovolit zkoušet věci, na které jste se celou sezónu neodvážili. Své o tom určitě ví i aktéři z tohoto videa z Neklidu a Klínovce. Erich Cinkl, se kterým nedávno u nás vyšel rozhovor, a mladá krev Samuel Fejg. Kluci využili darů jarních teplých dní a slušně poshredili. Padlo plno parádních, stylových a těžkých triků.