Už tenhle víkend se koná osvěžující REFRESH JAM vol.5 !

Dobří lidé, dobrého vkusu, POZOR! Už tenhle víkend v Sobotu 5.9. proběhne další ročník snb/ski contestu Refresh Jam ve Veselí nad Moravou.

Už v Sobotu 5.9. ve Veselí nad Moravou proběhne další ročník snb/ski contestu Refresh Jam. Celé náměstí ožije pohybem během minifestivalu Veselí v pohybu a už teď koukejte co tam roste.

Snowboard & freeskiing contest- asi již nemusíme nikomu více vysvětlovat.

Vedle toho se můžeme těšit na woodboardy, contest ve skocích na BMX a MTB spolu s exhibicí Bikepark Strážnice nebo parkourovou školu a další doprovodné aktivity. Nouze nebude ani o dobré jídlo v šapitó na náměstí.

Letošní novinkou v programu bude 100m slackline přes celé náměstí nebo horkovzdušný balón. Takže běhěm nabitýho programu plnýho freetyle sportů se můžete na celou akci mrknout z ptačí perspektivy.

PROGRAM

• od 15:00 / DJ´s a další aktivity (balanční desky, slackline ad.)
• 16:00 / BMX jízdy
• 16:30 / rozjezdy SNB a SKI
• 17:30 / Parkour exhibice
• 18:00 / BMX jízdy
• 18:30 / Highline – přechod náměstí na vysokém laně
• 19:00 / finále reFRESH + vyhlášení SNB / SKI / BMX
• 20:00 / Afterpárty DJ´s

Tak se navnaď videem a zítra se vidíme !

Publikoval

Pavel Pek
Další články autora

Další zajímavé články

Koukni na dechberoucí teaser k filmu ONE WORLD od Burton.

Když zjistíte, že už se blíží nový snowboard film, vyvolá to ve Vás radost. Když zjistíte, že film přijde z produkce jako je například právě Burton, vyvolá to ve vás nadšení a zvědavost. No a když se kouknete na teaser k filmu a u čtvrtého shlédnutí se konečně znovu nadechnete... chcete, aby už konečně byla zima, kdy tato nádhera potká naše plátna a obrazovky.

Blíží se podzimní Kaprun Kemp od České snowboardové školy!

Léto uteklo jako voda a čas snowboardingu se pomalu blíží. I přes to, že nikdo neví, jestli se nám skrze nepříznivou situaci sezóna otevře, parta z ČSŠ nelení a připravuje další podzimní Projekt Kaprun 2020. Štěstí přeje připraveným a tak budeme doufat, že se zase všichni tradičně sejdeme na ledovci Kitzsteinhorn. A pokud se to povede, tak to bude stát za to! Všechny informace o projektu najdete níže!

PURPLE MOUNTAINS je nový film od Jeremyho Jonese!

Profesionální snowboardista, úžasný freerider, vášnivý horal, uznávaný dobrodruh a zakladatel Protect Our Winters. To všechno a mnohem víc je Jeremy Jones, který 16. září vypustí do světa celosvětovou premiéru filmu PURPLE MOUNTAINS.