Už víme, kdy bude Hintertux Park Opening

Pokud se teprve rozkoukáváš, že je léto, tak se radši běž rychle vykoupat. Co nevidět se zas bude naskakovat do parků. Hoď si upomínku na 30.09.-03.10.21

Je tu to krásné období, kdy se začínáme dozvídat, jak bude vypadat letošní šňůra evropských park Openings. A hned ten první bude ledovec Hintertux. Doufáme tedy, že letos už tyhle akce proběhnou všechny a v pořádku.

@becknaphoto

Zahájení parku Hotzone.tv je pevným datem v kalendáři mnoha profesionálních snowboardistů, zástupců brandů, médií a snowboardových nadšenců, aby mohli začít zimu s podobně smýšlejícími dušemi. Otevření nabízí něco pro každého: pochopitelně je to všechno o poježdění v Betterpark Hintertux, jako vždy postaven a vymyšlen Willle Kaufmannem a jeho týmem Betterparks company. Letos na podzim bude Betterpark Hintertux s největší pravděpodobností opět prvním snowparkem v Evropě, který se otevře na začátku září. Samotný park je vhodný jak pro profi riders, tak pro freestyle začátečníky, protože nabízí různé lajny. Během Openingu je park ideálním hřištěm pro testování zbrusu nových hraček díky brandům, které budou mít na akci svoje testing stánky.

@becknaphoto

Místní profi rider Werni Stock pořádá „Werni Stock Invitational“ už potřetí a bude to první Big Air Session v sezóně. Dalším vrcholem je třetí „Metal Battle Night Rail Contest“ pořádaný SANE! Snowboarding. Zde jibbers předvedou své dovednosti na různých railech. A nakonec mladí talenti hravě vypustí páru na Kids Session. Všechny podrobnosti a doprovodné akce se ještě dozvíme na konci srpna.

30.09.-03.10.21

Je dobré vědět, že Snowcard platí od 1. října, právě včas na Zahájení.

@becknaphoto

Ujisti se, že ti nic neunikne a sleduj jejich socials a web.

Srdečně vás zve a snad se tam konečně naučí jibbovat

Pavel Pek
Další články autora

Další zajímavé články

Hintertux opening proběhne již za dva týdny!

Tak co parto, taky už se tak moc nemůžete dočkat zimy a poslední měsíc už jen horlivě odpočítáváte každou vteřinu do prvního sněžného skluzu? Naštěstí už je to zase pomalu tady a první opening letošní sezóny pomalu klepe na dveře. Tedy pokud pán bůh svolí a sešle trošku toho bílého zázraku na ty rakouské kopečky!

Koukni jak vypadá splněný snowboardový sen z pohledu dětí ze SnowEagles týmu

Jaké je to splnit si snowboardový sen? To nám ukáží děcka ze Snow Eagles týmu! Ty totiž na konci školního roku vyrazily na camp do legendárního Woodwardu a z tohoto zážitku nám poskytly parádní report. Pojďme si ho společně dát!