V brněnském City Shred Parku proběhlo první ježdění

Snowpark ve městě, který je stabilně v provozu, je snem každého snowboardisty nebo freeskiera. Letos tohle štěstí opět potkává Brňáky, kteří mají svůj City Shred Park. Ten byl o víkendu zprovozněn a ještě než se mu budeme věnovat ve větším článku, vás místní správce Kuba Štěpán seznámí s prvními novinkami a můžete se taky mrknout na pár fotek od Milana Dišky:

Letos se v Brně znovu otevírá City Shred Park, umístěný v areálu Kluziště na ulici Vodova. Už třetí rok provozovatelé kluziště umožnili využít část areálu ke stavbě jibového parku s několika překážkami a za to jim patří velký dík. Výhodou této spolupráce je stabilní přísun sněhu na ježdění, elektřiny na osvětleníochrana před vandaly a nenechavci všeho druhu.

Lokálové sehnali rouru, railybednu, a protože je celý areál na rovině, museli postavit rozjezdovou rampu z palet a lešení. Byla to celkem hokna, takze velké díky patří všem kdo přidali ruku k dílu, nebo poskytli část materiálu. Vznik parku letos znovu podpořil Horsefeathers Store BrnoBoardmania.cz.

Nižší teploty od minulého týdne umožnily zahájení provozu kluziště a první sníh je už i v parku. Během zimy je v plánu pár menších akcí. Sledujte fb stránku parku, ať jste v obraze.

Do parku je to asi 200m pěšky po ulici Červinkova ze zastávky Červinkova šalin 1213. Vstup se platí na kase a činí krásných 20Kč.

Otevírací doba stejná jako kluziště:
po - pá: 15:00 - 17:30, 18:30 - 21:00
so - ne: 9:00 - 12:00, 13:00 - 16:00, 17:00 - 20:00

Takže kdo se nemůže dočkat sněhu, tak ať po škole nebo po práci určitě přijde!

Další zajímavé články

Na ledovci Kaunertal vyroste nejdelší evropský park o délce 2km

Z Rakouská k nám dorazila nová zpráva, že na ledovci Kaunertal má letos na jaře vyrůst nejdelší evropská snowparková lajna #NATURERUN o neskutečné délce celých dvou kilometrů. Pojďme se teď společně podívat na předběžnou animaci tohohle evropského unikátu a přiblížit si celkový setup snowparku.

Report: Snickers Europa Cup & MČR v rámci SNOWBOARD ZEZULA Tour 2019

O minulém víkendu proběhl v Peci pod Sněžkou Snickers Europa Cup 2019 a následně Mistrovství ČR v podobně posledního závodu Snowboard Zezula Tour 2019. Po prvních dvou závodech ve Vítkovicích a Deštném v Orlických horách, se tak závodní dění přesunulo do Pece pod Sněžkou.

Mentally Sound - Feat. Scotty Lago

Nový díl ze série plné elektro hudby a solidního snowparkového ježdění je venku. Za sérií videí Mentally Sound stojí Asher Humphreys a Sy Moran, ke kterým se tentokrát přidá legenda Scotty Lago a klucí vám společně naservírují stylovou nálož pořádného snowboardingu.