V Buyer's Guide 2019 nově i Arbor a K2

Po několika dnes pilného nasazování nových produktů se opět hlásíme s přehledem snowboardového vybavení Freeride.cz Buyer's Guide 2019. Aktuální novinkou jsou produkty dvou snowboardových veličin, značek Arbor Snowboards a K2 Snowboarding.

Jako každý rok, i tento jsme se hodně těšili na novinky od značek Arbor SnowboardsK2 Snowboarding. Oba brandy patří k tomu nejlepšímu, co světový snowboardový trh nabízí a podílejí se i na vytváření nových technologií, které snowboarding obohacují o další materiály a systémy. Co všechno si pro své zákazníky tyto značky připravily na tuto sezónu? Těšit se můžete na nová prkna, vázání a v případě K2 i na boty a helmy. 

Arbor Snowboards

Kvalita snowboardů Arbor je vyhlášená! Díky úžasnému teamem jezdců, který produkty značky testují v těch nejtěžších podmínkách, pak zákazník dostane skvělý stroj pro vyhrání si v jakémkoli terénu. Poslední roky pak Arbor nabízí i několik typů vázání. Novinky pro sezónu 2018/​2019 najdete na následujícím odkazu. 

K2 Snowboarding

Již přes 30 let je na trhu americká velmoc K2 Snowboarding. Značka, která ve svých řadách přivítala nespočet legendárních jezdců a může se pyšnit nadčasovými produkty a několika skvělými patenty. Technologie, které vznikly pod označením K2 najdete i u jiných značek a i letošní kolekce patří k tomu nejlepšímu, co mezi snowboardovými značkami najdete. Klikněte na následující odkaz a prozkoumejte letošní novinky. 

Přehled snowboardového vybavení Freeride.cz Buyer's Guide 2019 vám nyní nabízí přehled výrobků od 31 značek. Můžete procházet mezi 2042 produkty6426 variantách. A to ještě nekončíme a připravujeme pro vás ještě plno dalších značek. Stay tuned... 

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Letní jibbovačka jménem BCB Summer Jibbing proběhne již o víkendu 19.-21.července

V půli července o víkendu 19. až 21.července proběhnou legendární snowboardové a freeski závody v Janovičkách u Broumova. V této pozváce se dozvíš, co tě na místě čeká a nemine.