V červnu se konalo tradiční snowboardové soustředění v Nymburce

Už se to stává pomalu tradicí, po roce se opět sešly snowboardové týmy v Nymburce na společném soustředění a to 25.-27. června.

Ať už jezdí freestyle, cross nebo slalom, všechny spojuje jízda na prkně, hory, sníh a hlavně parta lidí co se kolem postoje bokem točí. Přece jenom přes zimu není tolik času se díky všem závodům navzájem potkat napříč těmito disciplínami, proto je toto období na to ideální. Další myšlenka tohoto setkání je, že po boku našich reprezentantů trénují i ti, co třeba na prkně teprve nedávno začali a jednou třeba také budou reprezentovat naší zemi na světových závodech.

A jak to vypadalo na místě? No byla to zábava, trochu jsme si mákli, protáhli svaly, pobavili se a užili si kotel zábavy. Asi nemá cenu se tu moc rozepisovat, mrkněte na videjko, to totiž mluví za vše.

Další toto setkání se chystá už letos v září, takže jestli chceš být u toho, tak 17.-19. září si piš do kalendáře a vidíme se tam. Jediná podmínka je, že tam musíš se svým týmem. Pokud ho ještě nemáš, tak můžeme napovědět kdo tam letos byl a třeba tě i vezmou :-) Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn, Snow Rockets, Lokalparks, SBX, Sportunion, ale rádi tam přivítáme i další týmy. Zástupci týmu mohou kontaktovat rovnou organizátora na email pro více informací Knotekf@seznam.cz

Napsal

František Knotek
Další články autora

Vydal

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

V Turnově se pojede longboardový závod PUMP-IT

Někdo by snad i mohl říct, že longboard není snowboard. A někdo, kdo to uslyší by snad i mohl říct, že ten člověk má pravdu. I tak by ale spousta lidí mohla ocenit informaci, že se v pumptracku v Turnově pojede 18.9.2021 závod, kde si každý bude moc vyjezdit svou vlastní odřeninu.