V červnu se konalo tradiční snowboardové soustředění v Nymburce

Už se to stává pomalu tradicí, po roce se opět sešly snowboardové týmy v Nymburce na společném soustředění a to 25.-27. června.

Ať už jezdí freestyle, cross nebo slalom, všechny spojuje jízda na prkně, hory, sníh a hlavně parta lidí co se kolem postoje bokem točí. Přece jenom přes zimu není tolik času se díky všem závodům navzájem potkat napříč těmito disciplínami, proto je toto období na to ideální. Další myšlenka tohoto setkání je, že po boku našich reprezentantů trénují i ti, co třeba na prkně teprve nedávno začali a jednou třeba také budou reprezentovat naší zemi na světových závodech.

A jak to vypadalo na místě? No byla to zábava, trochu jsme si mákli, protáhli svaly, pobavili se a užili si kotel zábavy. Asi nemá cenu se tu moc rozepisovat, mrkněte na videjko, to totiž mluví za vše.

Další toto setkání se chystá už letos v září, takže jestli chceš být u toho, tak 17.-19. září si piš do kalendáře a vidíme se tam. Jediná podmínka je, že tam musíš se svým týmem. Pokud ho ještě nemáš, tak můžeme napovědět kdo tam letos byl a třeba tě i vezmou :-) Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn, Snow Rockets, Lokalparks, SBX, Sportunion, ale rádi tam přivítáme i další týmy. Zástupci týmu mohou kontaktovat rovnou organizátora na email pro více informací Knotekf@seznam.cz

Napsal

František Knotek
Další články autora

Vydal

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

První letošní předsezónní jibbing proběhl minulou sobotu na Severáku

V týdnu před akcí se k nám náhodou dostala pozvánka na první pohled velmi “punkovou” akci v Jizerských horách. Tamní Ski Areál Severák hostil na stálém letním jibbovém set-upu, který tam má postavená místní shreďácká crew - Jibbing jam. Na místě byl náš redaktor Štěpán a v tomto reportu se jeho pohledem mrkneme, jak to vlastně na místě vypadalo.

"Čas na řízky" je nový film z dílny Clemense Millauera

Je tady "řízku čas", rakouský snowboardový film, který se názvem tváří jako dokonalá reklama na českou cestovní svačinku. Ovšem stejné zájmy sdílí i naší rakouští sousedé a v čele s Clemensem Millaurem se tomu rozhodli věnovat celý film.

Lobster Snowboards crew představuje novinku "We Are Losers 2"

Lobster Snowboards crew přináší pro všechny snowboardové "losery" novinku v podobě dalšího móvíčka. Prozatím si ale musíme vystačit s pouhým trailerem, který nás nažhaví na začátek listopadu, kdy film půjde ven do online světa!