V neděli 19. 2. 2023 se jede poslední zastávka Burton Young Punks!

Již tuto neděli se mladá krev českého snowboardingu potká ve Vítkovicích, kde se pojede třetí a poslední zastávka z letošní série závodů Burton Young Punks!

Fotky by @alesfoff

Burton Young Punks jsou opět tady!
Třetí a poslední zastávku si dáme již v neděli 19.2.2023 ve Vítkách! První bude klasický závod, aby si děti zažili jaké to je, když závodí dospělí a nakonec bude na všechny čekat oslava přímo na sněhu. Prostě super snowboardový den.

Body z tohoto závodu se započítávají do Českého poháru Snowboard Zezula Kidz Tour 2022/2023.

Kromě závodu tam bude Burton Test Ride stánek, kde si lidé budou moct vyzkoušet Step On a nové snowboardy na příští sezónu.

Registrace online běží od 10.2. do 17.2. do 16:00.

Registruj se zde!

Cena startovného 700,-  + 100,- záloha na BIB
Když mají děti vlastní permici, tak je to 400,- + 100,- záloha na BIB.

Odkaz na událost zde.

Harmonogram:

  • 9:00 trénink
  • 11:00 kvalifikace
  • 14:00 finále
  • 16:00 vyhlášení výsledků

Kategorie:

  • 2016-2023 Mini Young Punks
  • 2013-2015 Young Punks
  • 2010-2012 Punks

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Na Corvatschi se odjela letos poslední zastávka FIS světového poháru

O víkendu proběhl poslední závod světového poháru letošní zimy, který se uskutečnil ve vysoko položeném snowparku Corvatsch ve švýcarských Alpách. Kdo se na místě nejvíce předvedl, jak dopadl Kuba Hroneš a Vanessa Volopichová a kdo si letos odnáší křišťálové glóby se dozvíte v článku plném fotek od Petra Večeřy!

S Horsefeathers na DIYX STRT JAM do Helsinek

Vydejte se s Horsefeathers na DIYX STRT JAM do Helsinek. Tahle neskutečná akce z dílny Ethana Morgana, která je v současnosti tím nejvíc, co street snowboarding může divácky a obsahově nabídnout tentokrát zažehla evropskou Mekku street snowboardingu! Dejte si text doplněný o skvělé fotky od fotografa Michala Prouzy aka Prouziče, který se na akci s Horsefeathers vydal.

Galerie a článek: Vítek Ludvík o freeridingu v Japonsku

Freeriding v Japonsku je snem snad každého ridera. Dokud se tam sami nevydáte, tak si přečtěte aspoň tenhle krátký článek z dílny Vítka Luvíka a vydejte se tam třeba příští rok v jeho doprovodu na výlet za životníma lajnama!