V neděli 19. 2. 2023 se jede poslední zastávka Burton Young Punks!

Již tuto neděli se mladá krev českého snowboardingu potká ve Vítkovicích, kde se pojede třetí a poslední zastávka z letošní série závodů Burton Young Punks!

Fotky by @alesfoff

Burton Young Punks jsou opět tady!
Třetí a poslední zastávku si dáme již v neděli 19.2.2023 ve Vítkách! První bude klasický závod, aby si děti zažili jaké to je, když závodí dospělí a nakonec bude na všechny čekat oslava přímo na sněhu. Prostě super snowboardový den.

Body z tohoto závodu se započítávají do Českého poháru Snowboard Zezula Kidz Tour 2022/2023.

Kromě závodu tam bude Burton Test Ride stánek, kde si lidé budou moct vyzkoušet Step On a nové snowboardy na příští sezónu.

Registrace online běží od 10.2. do 17.2. do 16:00.

Registruj se zde!

Cena startovného 700,-  + 100,- záloha na BIB
Když mají děti vlastní permici, tak je to 400,- + 100,- záloha na BIB.

Odkaz na událost zde.

Harmonogram:

  • 9:00 trénink
  • 11:00 kvalifikace
  • 14:00 finále
  • 16:00 vyhlášení výsledků

Kategorie:

  • 2016-2023 Mini Young Punks
  • 2013-2015 Young Punks
  • 2010-2012 Punks

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Poznejte vycházející hvězdu ukrajinského snowboardingu Dima Luchkina

Znáte Dima Luchkina? Jestli jste o tomto třináctiletém klučinovi z Ukrajiny ještě neslyšeli, tak si pusťte epizodu pořadu MY TURN od Burton Snowboards, kde se moderátor Selema Masekela vydá do Innsbrucku. Právě zde totiž žije Dima společně s rodinou a každý den posouvá hranice svých snowboardových sklils na novou úroveň s vědomím, že doma na Ukrajině zuří válka.

Kam na podzim za prvním shredem na ledovec?!

Taky už nutně hledáte první možnost vyrazit za snowboardingem? Tak to jste tady na správném místě, protože v dnešním článku mrkneme, jaké jsou možnosti na první letošní ledovcové ježdění. A to né jen tak obyčejné, ale ježdění s našlapaným doprovodným programem a večerními radovánkami do ranních hodin, haha.

První letošní předsezónní jibbing proběhl minulou sobotu na Severáku

V týdnu před akcí se k nám náhodou dostala pozvánka na první pohled velmi “punkovou” akci v Jizerských horách. Tamní Ski Areál Severák hostil na stálém letním jibbovém set-upu, který tam má postavená místní shreďácká crew - Jibbing jam. Na místě byl náš redaktor Štěpán a v tomto reportu se jeho pohledem mrkneme, jak to vlastně na místě vypadalo.