V pátek začíná ve Vítkovicích další ročník legendární Shred Vacation!

Jíž tento víkend proběhne sváteční akce všech shreďáků v podobě legendární Shred Vacation ve FreestyleArea Vítkovice. Pro všechny, kteří hledají způsob, jak ve velkém stylu zakončit zimní sezónu a k tomu se společensky pobavit se svou komunitou, to musí být jasná volba. Sice termín neklapl úplně dokonale s probíhajícím SnowJamem ve Špindlu, ale každý musí znát své priority, že jo.

Shred plaza | Music | Contests | Party | GoodTimes


18-20.3.2022 | K2 snowpark FreestyleArea Vítkovice


Friday - Railzilla (SNB – FREESKI)
Saturday - Volcom Banked Slalom (SNB)
Sunday - Pond Skim Contest (SNB - FREESKI)
Friday - Sunday | Special shred plaza OPEN (SNB – FREESKI)


Dlouho jsme zvažovali, zda udělat na závěr sezóny Vítkovického K2 snowparku tradiční a poslední
event sezóny 2022. Řeč je o Shred Vacation a odpověď zní jednoznačně ANO!!
Pište si tedy do kalendáře termín 18-20.3.2022. Jedná se tedy o tento víkend, vlastně jeho prodlouženou verzi a to nemluvíme o pondělní, né-li delší kocovině!!! Letošní Shred Vacation bude probíhat od pátku do neděle, kdy jsme společně s českou partou Volcom spojili dva eventy do sebe.

Jaký bude program? No tak PŘEDEVŠÍM 100% shred pro všechny snowboarders/freeskiers, Freestyle Area shaperama vylazenej spešl snowpark setup, public contesty, DJ/moderátor/hudba na svahu a večerní afterparties na Freestyle Snowboard House pod vedením zkušených a někdy i dosti trpělivých bros Klímos. :-)

Jaký bude setup? Jak to jen ŘÍCT!!! No prostě Shred Vacation, tedy kreativní. Kromě spousty překážek, skoků přibude pár zásadních vychytávek by Freestyle Area shapers crew. Jmenovitě Railzilla, tedy několik za sebou propojených railů, dále pak v rámci sobotního Volcom Banked Slalom trať plná klopenek a v neděli pak nasadíme jikry do jezírka.

Jaký bude dress code? To je TRAPNÁ otázka, klasika přeci-tedy Redneck style. Dejte si záležet, nejsme na borůvkách, ale na Shred Vacation. V rámci dresscodu budeme hledat po celý víkend nejvyladěnějšího vidláka, kterého v neděli vyhlásíme. Živého, nebo mrtvého..mluvíme přeci o bloody neděli.

Budeme mít hlad a žízeň? Rozhodně NE!!! Celé tři dny bude na svahu svatostánek bros Klímos, kde uhasíte nejen žízeň, ale také poškádlíte žaludeční vředy jídlem. Večer pak pravidelný přesun na základnu Snowboard Freestyle House, kde nezůstane stát na kameni kámen.

A teď hezky program popořádku:

Pátek od 14h (zbytek snowparku v provozu)
Railzilla contest (snowboard/freeski)

Sobota, celý den (zbytek snowparku v provozu)
Volcom Baked slalom
(only snowboarders s registrací na: registrace@ndistribution.cz)

Neděle od 14h (zbytek snowparku v provozu)
Pond skim contest - (snowboard/freeski) Pond=jezírko, chápeš?

Za nás vše přátelé. Budeme se těšit!!!
Srdečně z Weedkovic zdraví-Freestyle Area crew!!!

Facebook událost zde.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Letní dvojrozhovor se Snowboardel jezdci - Michal Štrunc a Štěpán Pruša

Michal Štrunc a Štěpán Pruša se spolu na jaře potkali v Absolutparku a společně zajezdili a natočili povedený edit, který nedávno vyšel. Při té příležitosti jsme kluky vyzvali k rozhovoru a zeptali se jich na pár otázek k videu, k ježdění v AP a plánům na následující sezónu. Pojď si to dát!

Roura a sníh již 13.8. 2022 na akci MajDay JIB SESSION!!!

Zkraťte si čekání na první sníh a dorazte si pořádně zashredit na poctivém sněhu ze staďáku! Již v sobotu 13.08. 2022 se na východě naší republiky odehraje velkolepá akce pod taktovkou MajDay a partičky EAST crew. Na místě bude ready staré dobré PVCčko, sníh a kvalitní zábava. Vidíme se tam!