V sobotu 10.2. se ve Vítkovicích jede Volcom Banked Slalom

Je to tak! Legendární Banked Slalom se opět po roce jede ve vítkovickým snowparku FreestyleArea. Mrkni na tuto pozvánku, ať víš co tě na místě čeká a jaký bude harmonogram.

V sobotu 10.2. tě ve Vítkovicích čeká vymazlená slalomová trať, která se potáhne po celé délce snowparku.

Závodníci budou měřeni profesionální časomírou, přičemž ti nejrychlejší budou odměněni formou „cash“ přímo na stupních vítězů. Zkrátka však nepřijde nikdo, protože tak jako každý rok bude pro všechny zúčastněné přichystána bohatá tombola o hodnotné Volcom ceny. Startovat se bude v kategoriích open muži, open ženy, děti starší (10-16 let) a děti mladší (5-10 let). Samozřejmě bude dost času na dopolední trénink, ale po poledni již rozjedeme naostro samotné závody, kdy do druhého kola postupuje vždy 30 nejlepších jezdců z kola prvního.

Počet startovních míst je limitován, proto se registruj do závodu co možná nejdříve a doraž si 10. 2. 2024 do krkonošských Vítkovic užít den plný snowboardingu, pohody a zábavy.

Startovné na osobu činí 250 Kč.

Registrace do závodu zde:

https://registrace.sportsoft.cz/registration.aspx?e=2984

Plánovaný harmonogram 10. 2. 2024:

  • 09.00-11.00h - Trénink pro registrované (pozor!!! nutná online registrace – viz. odkaz výše).
  • 11.00h  - Hromadný průjezd tratě všech registrovaných závodníků.
  • 11.00-12.00h - Reshape trati.
  • 12.00-16.00h - Banked slalom – hlavní závod.
  • 16.30h - Vyhlášení vítězů.
  • 17.00h -  Vyhlašování tomboly & Banked aprés

Na Volcom Banked slalomu čekej dobrou náladu, kamarády, pozitivní vibes, cash pro ty nejlepší, tombolu pro všechny zúčastněné a hudební podklad od Dj Akvamena.

Nehrotí se setinky, vítěz nejede na olympiádu, cílem akce je se ve Vítkovicích tak jako každý rok potkat se snowboardovými kamarády a užít si s nimi společný čas strávený na kopci. Navíc na akci dorazí i skoro celá (kromě Vaška) Freeride.cz crew.

Vidíme se na svahu! Těšíme se!

Na akci zve

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Zoltán Strcuľa a Roman Dlauhý zabili v The Crap Show!

Československo se zase spojilo, když Roman Dlouhý a Zoltán Strcuľa zabili ve třetím letošním díle The Crap Show!!! Nejnovější díl z téhle tradiční série snowboardových videí z evropské mekky freestyle snowboardingu je opět venku a my si ho díky našim klukům fakt vychutnali. Tak na to koukejte!

Silvretta Montafon hostila vydařenou zastávku FWT Qualifier!

Na kvalifikačním závodě 4* FWT v Silvretta Montafon se organizátorům a jezdcům zadařilo a podmínky klaply na jedničku!

V neděli se na Moravské Boudě jede poslední letošní zastávka Snowboard Zezula KIDZ Tour

Moravská Bouda v neděli hostí poslední zastávku letošní Snowboard Zezula KIDZ Tour - snowboardový závod pro děti a mládež do 15 let. Veškeré důležité info k závodu přinášíme v této pozvánce.