V sobotu se Vítkovicích jede VOLCOM Banked Slalom

Po roce se opět v sobotu 4.3. koná čtvrtý ročník české verze legendárního závodu VOLCOM Banked slalom ve vítkovickém snowparku. Pojď se mrknout na tuhle pozvánku, kde se dozvíš důležité info k akci.

I když je doba je zlá, venku zuří válka a sněhu opět není mnoho, tak je třeba si tu trochu vloček pořádně užít, a tak se organizátoři opět rozhodili uspořádat legendární Volcom Banked slalom, nyní již s pořadovým číslem 4.

Chceš-li zažít opravdu pohodové závody s uvolněnou atmosférou, kde nejde jen o vítězství a nahánění setinek a chceš-li spolu s kamarády ze snowboardové scény zažít jedny z mála letošních snowboardových open závodů pro veřejnost, přihlaš se, a ukaž nám, jak zkrotíš vymazlenou slalomovou trať, která se potáhne po celé délce vítkovického snowparku. Jde tady především o zážitek. A ten Vám chceme dopřát již v sobotu 4.3.2023 v krkonošském snowparku Freestyle Area Vítkovice.

Závodníci budou měřeni klasickou časomírou, přičemž ti nejrychlejší budou odměněni formou „cash“ přímo na stupních vítězů. Zkrátka však nepřijde nikdo, protože tak jako každý rok bude pro všechny zúčastněné přichystána bohatá tombola o hodnotné Volcom ceny. Startovat se bude v kategoriích open muži, open ženy a děti (5-15 let). Celé dopoledne bude připravena trať pro všechny nedočkavce a tréninkuchtivá individua a po hromadném průjezdu všech zúčastněných tratí a poledním reshapu rozjedeme samotné závody. Během celého dne bude hrát na svahu Dj Akvamen, Volcomovice poteče proudem a špatné počasí neexistuje – pouze špatně oblečený snowboardista.

Z časových důvodů máme k dispozici pouze limitovaný počet startovních míst, proto se přihlaš, ať už sám za sebe, nebo celou partu kámošů a doraž si 4.3.2023 do krkonošských Vítkovic užít den plný snowboardingu, pohody a zábavy. Startovné na osobu činí 200 Kč.

Registrace do závodu zde:

https://registrace.sportsoft.cz/registration.aspx?e=2789


Plánovaný harmonogram

Časový plán akce:
09.00-11.00h     trénink pro registrované (pozor!!! nutná online registrace)
11.00h hromadný průjezd tratě všech registrovaných závodníků
11.00-12.00h reshape trati
12.00-16.00h     banked slalom
16.30h vyhlášení vítězů - terasa skibistro Aldrov
17.00h vyhlašování tomboly
12.00-18.00h banked party s DJs - terasa skibistro Aldrov

Vidíme se na svahu!

Koukni na video z minulého roku a navnaď se na sobotu 

Do Vítkovic zve

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

První letošní předsezónní jibbing proběhl minulou sobotu na Severáku

V týdnu před akcí se k nám náhodou dostala pozvánka na první pohled velmi “punkovou” akci v Jizerských horách. Tamní Ski Areál Severák hostil na stálém letním jibbovém set-upu, který tam má postavená místní shreďácká crew - Jibbing jam. Na místě byl náš redaktor Štěpán a v tomto reportu se jeho pohledem mrkneme, jak to vlastně na místě vypadalo.

"Čas na řízky" je nový film z dílny Clemense Millauera

Je tady "řízku čas", rakouský snowboardový film, který se názvem tváří jako dokonalá reklama na českou cestovní svačinku. Ovšem stejné zájmy sdílí i naší rakouští sousedé a v čele s Clemensem Millaurem se tomu rozhodli věnovat celý film.

Lobster Snowboards crew představuje novinku "We Are Losers 2"

Lobster Snowboards crew přináší pro všechny snowboardové "losery" novinku v podobě dalšího móvíčka. Prozatím si ale musíme vystačit s pouhým trailerem, který nás nažhaví na začátek listopadu, kdy film půjde ven do online světa!