V sobotu se Vítkovicích jede VOLCOM Banked Slalom

Po roce se opět v sobotu 4.3. koná čtvrtý ročník české verze legendárního závodu VOLCOM Banked slalom ve vítkovickém snowparku. Pojď se mrknout na tuhle pozvánku, kde se dozvíš důležité info k akci.

I když je doba je zlá, venku zuří válka a sněhu opět není mnoho, tak je třeba si tu trochu vloček pořádně užít, a tak se organizátoři opět rozhodili uspořádat legendární Volcom Banked slalom, nyní již s pořadovým číslem 4.

Chceš-li zažít opravdu pohodové závody s uvolněnou atmosférou, kde nejde jen o vítězství a nahánění setinek a chceš-li spolu s kamarády ze snowboardové scény zažít jedny z mála letošních snowboardových open závodů pro veřejnost, přihlaš se, a ukaž nám, jak zkrotíš vymazlenou slalomovou trať, která se potáhne po celé délce vítkovického snowparku. Jde tady především o zážitek. A ten Vám chceme dopřát již v sobotu 4.3.2023 v krkonošském snowparku Freestyle Area Vítkovice.

Závodníci budou měřeni klasickou časomírou, přičemž ti nejrychlejší budou odměněni formou „cash“ přímo na stupních vítězů. Zkrátka však nepřijde nikdo, protože tak jako každý rok bude pro všechny zúčastněné přichystána bohatá tombola o hodnotné Volcom ceny. Startovat se bude v kategoriích open muži, open ženy a děti (5-15 let). Celé dopoledne bude připravena trať pro všechny nedočkavce a tréninkuchtivá individua a po hromadném průjezdu všech zúčastněných tratí a poledním reshapu rozjedeme samotné závody. Během celého dne bude hrát na svahu Dj Akvamen, Volcomovice poteče proudem a špatné počasí neexistuje – pouze špatně oblečený snowboardista.

Z časových důvodů máme k dispozici pouze limitovaný počet startovních míst, proto se přihlaš, ať už sám za sebe, nebo celou partu kámošů a doraž si 4.3.2023 do krkonošských Vítkovic užít den plný snowboardingu, pohody a zábavy. Startovné na osobu činí 200 Kč.

Registrace do závodu zde:

https://registrace.sportsoft.cz/registration.aspx?e=2789


Plánovaný harmonogram

Časový plán akce:
09.00-11.00h     trénink pro registrované (pozor!!! nutná online registrace)
11.00h hromadný průjezd tratě všech registrovaných závodníků
11.00-12.00h reshape trati
12.00-16.00h     banked slalom
16.30h vyhlášení vítězů - terasa skibistro Aldrov
17.00h vyhlašování tomboly
12.00-18.00h banked party s DJs - terasa skibistro Aldrov

Vidíme se na svahu!

Koukni na video z minulého roku a navnaď se na sobotu 

Do Vítkovic zve

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

S Horsefeathers na DIYX STRT JAM do Helsinek

Vydejte se s Horsefeathers na DIYX STRT JAM do Helsinek. Tahle neskutečná akce z dílny Ethana Morgana, která je v současnosti tím nejvíc, co street snowboarding může divácky a obsahově nabídnout tentokrát zažehla evropskou Mekku street snowboardingu! Dejte si text doplněný o skvělé fotky od fotografa Michala Prouzy aka Prouziče, který se na akci s Horsefeathers vydal.

Galerie a článek: Vítek Ludvík o freeridingu v Japonsku

Freeriding v Japonsku je snem snad každého ridera. Dokud se tam sami nevydáte, tak si přečtěte aspoň tenhle krátký článek z dílny Vítka Luvíka a vydejte se tam třeba příští rok v jeho doprovodu na výlet za životníma lajnama!

Čeká nás další kvalifikační závod pro nadšence neupravených svahů - X OVER RIDE

Zásobník legendárních riderů na této akci, slibuje opravdové highlighty (=vysoká světla). Na apríla, tedy 1.4. pokud jste radši na čísla, se sejde freeridová scéna ve velice známém středisku v Zell am See – Kaprun. Podíváná, všem očím lahodící, se bude odehrávat na svahu roztomilého pahorku Kitzsteinhorn. Proběhne tu totiž další kvalifikační závod série Freeride world tour qualifier s hodnocením 3*.