Ve Vítkovicích se zasněžuje!

Od Freestyle Area party k nám právě dorazila skvělá zpráva, že v jednom z nejlepších českých snowparků v krkonošských Vítkovicích se začalo zasněžovat. Pokud vše půjde jak má, mohlo by to znamenat, že sezóna by tak v parku mohla odstartovat dříve než se předpokládalo.

Info, které k nám dorazilo navíc hlásí, že pokud vše půjde jak má, brzy by se v parku mělo objevit pár překážek na prozatimní šlapačku. Vlek se snad však rozjede co nevidět. My vás o startu sezóny ve Vítkovicích a plánech na startující sezónu budeme včas informovat.
Aktuální informace sledujte na facebookové stránce Freestyle Area Vítkovice.

Další zajímavé články

Rozhovor: Dušan Kříž o ježdění s Rusty Toothbrush a filmu „Hijinks“

Dušan Kříž je bezpochyby momentálně jedním z nejvíce viditelných českých jezdců, jak na naší snowboardové scéně, tak i na té celosvětové. To potvrzuje i jeho přítomnost ve videích s partou Rusty Toothbrush. V novém rozhovoru jsme Dušana vyzvali, ať nám povypráví, jak probíhalo natáčení nejnovějšího projektu “Hijinks“ a mimo to od nás Dušan dostal také hromadu dalších zajímavých filosofických dotazů, haha.

StaleLIFE - Ståle to roztočil do nových směrů na Prime Park Sessions

Vypadá to, že na snowboardové scéně se to opět začíná točit do nových směrů. Ståle Sandbech, Torgeir Bergrem a kameraman Spenny se vydali na výlet do té nejlepší Zoo na světě. Samozřejmě, že je řeč o snowparku na rakouském ledovci Stubai.

Zoltán Strcuľa a další to zabili na streetu ve videu „Pinot Grigio“

Pinot Grigio je první snowboardový film z dílny Notion, ale i tak se teda dost povedl. Mezi nabitou sestavu zahraničních riderů jako je Max de Vries, Kasper de Zoete nebo třeba Bart Falhaber se dostal i náš skoro “maďarský“ kolega Zoltán Strcuľa. Tato slávou nabitá a vínem poháněná skupina se vydala do vzdáleného Finska a nedalekého rakouska osedlat nemálo streetových railů. Jestli se jim to povedlo se dozvíte níže ve videu.