Ve Vítkovicích se zasněžuje!

Od Freestyle Area party k nám právě dorazila skvělá zpráva, že v jednom z nejlepších českých snowparků v krkonošských Vítkovicích se začalo zasněžovat. Pokud vše půjde jak má, mohlo by to znamenat, že sezóna by tak v parku mohla odstartovat dříve než se předpokládalo.

Info, které k nám dorazilo navíc hlásí, že pokud vše půjde jak má, brzy by se v parku mělo objevit pár překážek na prozatimní šlapačku. Vlek se snad však rozjede co nevidět. My vás o startu sezóny ve Vítkovicích a plánech na startující sezónu budeme včas informovat.
Aktuální informace sledujte na facebookové stránce Freestyle Area Vítkovice.

Další zajímavé články

Vyraž v březnu na legendární Nitro Camp Rejdice

Od Záji nám do redakce dorazila pozvánka na legendární Nitro Camp Rejdice, kterým prošla snad celá česká snowboardová scéna. O tom, že legendární bude i tenhle ročník není pochyb, protože na vyladěný park dohlédne sám Zája a o coaching se postará nabitá parta! Více info přímo od Záji níže.

FreerideTV: Jak vybrat bundu & kalhoty na snowboard?

V dalším díle pořadu "Jak na to" si necháme od expertů z TempleStore.cz poradit, jak vybrat technickou bundu a technické kalhoty na snowboard. Videem vás provede sám Míra Bůbal, který za celým TempleStorem stojí. Video je delší, ale máte tak jistotu, že se dozvíte snad úplně všechno, co je při výběru bundy a kalhot potřeba.

Short Film “Ruckus II“ - Street a backcountry v pravém slova smyslu

Viděli jste už poměrně nový, krátký snowboardový film “Ruckus II“, který se nedávno dostal na světlo světa na youtube kanálu Shredbots? Jestli ne, tak je na čase to změnit! Za filmem stojí novozélandský rider Carlos Garcia Knight a ve filmu to pořádně zabil a nebyl vůbec jediný. Dále uvidíte zabíjet ridery jako je JJ Rayward, Zak Hale, Kevin Backstrom a další! Pohodlně se usaďte a koukněte na tuhle pecku natočenou na Novém Zélandu a v Severní Americe. Nebudete toho litovat!