Ve Vítkovicích se zasněžuje!

Od Freestyle Area party k nám právě dorazila skvělá zpráva, že v jednom z nejlepších českých snowparků v krkonošských Vítkovicích se začalo zasněžovat. Pokud vše půjde jak má, mohlo by to znamenat, že sezóna by tak v parku mohla odstartovat dříve než se předpokládalo.

Info, které k nám dorazilo navíc hlásí, že pokud vše půjde jak má, brzy by se v parku mělo objevit pár překážek na prozatimní šlapačku. Vlek se snad však rozjede co nevidět. My vás o startu sezóny ve Vítkovicích a plánech na startující sezónu budeme včas informovat.
Aktuální informace sledujte na facebookové stránce Freestyle Area Vítkovice.

Další zajímavé články

Mölltaler Gletscher otevírá v pátek letní snowpark!

Máme skvělou zprávu pro všechny snowboardery & freeskiery! Mölltaler Gletscher už tenhle pátek otevírá letní snowpark! Tenhle ledovec, který leží v rakouských Korutanech vám zatím možná není tolik známý, ale vězte, že to se pravděpodobně v následujících týdnech a měsících změní. Chystají se totiž zajímavé věci!

Zveme vás na Freeride.cz Meet Again Party do Radlický!

Zdravíme všechny snowboarďáky, freeskiery, wejkaře, surfaře a všechny z vás, kdo jste součástí naší komunity! Posledních pár měsíců jsme zažívali něco, co většina z nás nezná - nemohli jsme se vídat na akcích. Sice pořád ještě žijeme v době koronavirové, ale věříme, že už je čas se začít znovu potkávat a vystoupit ze strachu. Je samozřejmě na každém, jak k akcím v dnešní době přistupuje. My máme ale jasno... Chceme se zase potkat!

Dušan Kříž & Rusty Toothbrush crew v editu ze švýcarského Zermattu

Rusty Toothbrush jsou tu po krátké době s dalším nabitým editem. Tentokrát se v něm objeví i náš Dušan Kříž, který si s partou střihl ježdění a shooting ve švýcarském Zermattu. Ve videu uvidíte i Ethana Morgana, Tylera Chorltona, Alexe "Peppino" Stewarta, Flo Courzeliuse.