Ve Vítkovicích se zasněžuje!

Od Freestyle Area party k nám právě dorazila skvělá zpráva, že v jednom z nejlepších českých snowparků v krkonošských Vítkovicích se začalo zasněžovat. Pokud vše půjde jak má, mohlo by to znamenat, že sezóna by tak v parku mohla odstartovat dříve než se předpokládalo.

Info, které k nám dorazilo navíc hlásí, že pokud vše půjde jak má, brzy by se v parku mělo objevit pár překážek na prozatimní šlapačku. Vlek se snad však rozjede co nevidět. My vás o startu sezóny ve Vítkovicích a plánech na startující sezónu budeme včas informovat.
Aktuální informace sledujte na facebookové stránce Freestyle Area Vítkovice.

Další zajímavé články

Youtuber a snowboardista Ståle Sandbech se hlásí z Nového Zélandu

Známý a krásný viking Ståle Sandbech se vydal do země Hobitů na dobrodružnou výpravu za snowboardingem a klasicky to musí mít zdokumentované ve svém Vlogu, protože být youtuberem je prý moderní a Ståle nemůže být pozadu, haha.

PARTYLAPS 3.0 od Brage Richenberga je neskutečná podívaná!

Brage Richenberg a jeho parťáci nás na konci každé sezóny zásobují kvalitním editem, který má trochu delší stopáž, a který se vyznačuje tím, že v něm možná najdete víc pádů, než odjetých triků a víc party záběrů, než byste možná čekali. Je to každopádně neskutečná podívaná, kterou doporučujeme každému fandovi snowboardové filmografie!

Hotzone.tv Park Opening Hintertux slaví letos patnácté výročí

Už se nám to pomalu blíží! Je tady začátek srpna a za dva měsíce už se můžeme těšit na známý snowpark opening na rakouském ledovci Hintertux. Letos však nebude jen tak ledajaký, jelikož se bude slavit patnácté výročí od vůbec prvního Hintertux snowpark openingu! Pojďme se tedy společně podívat, na co se můžeme těšit letos.