Victor de le Rue uvádí teaser k Frozen Mind

Tato sobota bude patřit rodině De Le Rue a začneme s tím mladším ze známých bratrů. Victor má za sebou natáčení svého snímku Frozen Mind a dnes si dáme jeho upoutávku v podobě parádního teaseru. Co si pro nás připravil?

Victor de le Rue se po boku svého staršího bratra Xaviera vyprofiloval na ridera vyhledávajícího především volné terény. A když jsme zmínili slovo volné, bylo by dobré taky doplnit extrémní. Lokality, které si totiž tito dva rideři vybírají, patří mezi ty nejnáročnější. Svůj film se Victor rozhodl natočit na místě, které zná jako své boty, a to ve francouzském resortu Chamonix. Místní kopce ho fascinovaly odjakživa. Tento resort je vyhledávaný především horolezci, úpatí hory Mont Blanc k tomu vybízí. V posledních letech je ale stále více navštěvovaný i snowboardisty a lyžaři a právě na místních extrémních svazích proběhlo natáčení filmu Frozen Mind

Těšit se můžeme na obtízné sjezdy příkrých svahů, na ledová pole, snowboarding spojený s horolezectvím, ale i na backcountry kickery, které Victor také miluje. Výsledek bude fantastický, napoví nám o tom následující teaser. Enjoy... 

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

King Snow Movie Teaser

Kolegové z kanadského magazínu King Snow přichází se svým prvním snb filmem. Prozatím nás napínají jen s nabouchaným trailerem, ze kterého je jasné, že to bude velmi parádní záležitost!

Nostalgický čtvrtek - XII. – Tenkrát na západě (2.díl)

Minulý týden jsme rozjeli novou sérii „NČ“ s příběhem ze západu Čech. V rámci výstavy v Chebu, věnované historii českého snowboardingu, povyprávěla své příběhy legenda místní scény Jan Majďák. Podívali jsme se ve vzpomínkách na začátky Majďákovi oddanosti ke snowboardingu, na legendární akce v Chebu i na nezapomenutelné mejdany. To vše v minulém dílu. Dnes ale dostanou slovo další aktéři ze západu. Jan „Kašpi“ Kašpar popovídá o své snb cestě a taťka neklidského snowparku Petr Matoušek zase odkryje historii tamního snowparku.

Snowpark Kaunertal otevírá své brány s akcí Spring Classics

Oblíbený ledovec Kaunertal a jeho snowpark otevírají brány všem shreďákům a milovníkům jarního ježdění. Slash, ostré vysokohorské slunce, perfektně připravený park a mnoho akcí během 3 týdenní opening akce.