Video plné evropských Volcom riderů u příležitosti roku s covidem

Evropští Volcom rideři se v podobě jednotlivých záběrů zcukli do jednoho videa. Mezi touto sebrankou najdeme i naše česká snowboardová dvojčata Ondru a Dana Porketovi. A co o tomto videu řeklo samotné ústředí Volcomu?

V roce 1985 napsal nositel Nobelovy ceny za literaturu Gabriel Garcia Marquez román "Láska v době cholery" s velkým ohlasem u kritiků.

A co to má společného se snowboardingem?

 V únoru 2021 už je to skoro rok co jezdíme na snowboardu v době Covidu a podobností, které lze načerpat z Marquezova románu, je spousta. Přemýšlejte o vytrvalosti, zkaženosti, první lásce, vášni & hledání nových a tvůrčích způsobů, jak pokračovat v naší vášni, když se hranice uzavřou, vleky se neotevřou a zákaz vyházení se stane normou.

To je jen zlomek překážek, které jezdci Volcom Family a Ambassadors v celé Evropě museli překonat, aby mohli tuto zimu snowboardovat. Opravdu si ceníme jejich úsilí.

Zde je pocta našim válečníkům, pěšákům a neopěvovaným hrdinům."

Užívejte si!

Za Freeride.cz

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Kam na podzim za prvním shredem na ledovec?!

Taky už nutně hledáte první možnost vyrazit za snowboardingem? Tak to jste tady na správném místě, protože v dnešním článku mrkneme, jaké jsou možnosti na první letošní ledovcové ježdění. A to né jen tak obyčejné, ale ježdění s našlapaným doprovodným programem a večerními radovánkami do ranních hodin, haha.

První letošní předsezónní jibbing proběhl minulou sobotu na Severáku

V týdnu před akcí se k nám náhodou dostala pozvánka na první pohled velmi “punkovou” akci v Jizerských horách. Tamní Ski Areál Severák hostil na stálém letním jibbovém set-upu, který tam má postavená místní shreďácká crew - Jibbing jam. Na místě byl náš redaktor Štěpán a v tomto reportu se jeho pohledem mrkneme, jak to vlastně na místě vypadalo.

"Čas na řízky" je nový film z dílny Clemense Millauera

Je tady "řízku čas", rakouský snowboardový film, který se názvem tváří jako dokonalá reklama na českou cestovní svačinku. Ovšem stejné zájmy sdílí i naší rakouští sousedé a v čele s Clemensem Millaurem se tomu rozhodli věnovat celý film.