Video z akce HOLY BOWLY z Mt. Hoodu

Mt.Hood zná většina z vás díky jeho letnímu parku. Edity z tohoto místa se stály legendárními po dobu mnoha generací. Mt. Hood se svojí výškou 3426 m.n.m. nabízí dostatek sněhu po celoroční provozování vleků a snowparků. Na hoře mají tolik sněhu, že si můžou dovolit i tuto akci – HOLY BOWLY!

Akci plnou boulí, cornerů, zatáček, přeskoků, skoků a dalších sněhových překážek. Video má takový vibe, že bychom se taky hned sto chutí projeli a proletěli! Přesvědčte se sami. ⬇

Za Freeride.cz

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

King Snow Movie Teaser

Kolegové z kanadského magazínu King Snow přichází se svým prvním snb filmem. Prozatím nás napínají jen s nabouchaným trailerem, ze kterého je jasné, že to bude velmi parádní záležitost!

Nostalgický čtvrtek - XII. – Tenkrát na západě (2.díl)

Minulý týden jsme rozjeli novou sérii „NČ“ s příběhem ze západu Čech. V rámci výstavy v Chebu, věnované historii českého snowboardingu, povyprávěla své příběhy legenda místní scény Jan Majďák. Podívali jsme se ve vzpomínkách na začátky Majďákovi oddanosti ke snowboardingu, na legendární akce v Chebu i na nezapomenutelné mejdany. To vše v minulém dílu. Dnes ale dostanou slovo další aktéři ze západu. Jan „Kašpi“ Kašpar popovídá o své snb cestě a taťka neklidského snowparku Petr Matoušek zase odkryje historii tamního snowparku.

Snowpark Kaunertal otevírá své brány s akcí Spring Classics

Oblíbený ledovec Kaunertal a jeho snowpark otevírají brány všem shreďákům a milovníkům jarního ježdění. Slash, ostré vysokohorské slunce, perfektně připravený park a mnoho akcí během 3 týdenní opening akce.