Video z akce HOLY BOWLY z Mt. Hoodu

Mt.Hood zná většina z vás díky jeho letnímu parku. Edity z tohoto místa se stály legendárními po dobu mnoha generací. Mt. Hood se svojí výškou 3426 m.n.m. nabízí dostatek sněhu po celoroční provozování vleků a snowparků. Na hoře mají tolik sněhu, že si můžou dovolit i tuto akci – HOLY BOWLY!

Akci plnou boulí, cornerů, zatáček, přeskoků, skoků a dalších sněhových překážek. Video má takový vibe, že bychom se taky hned sto chutí projeli a proletěli! Přesvědčte se sami. ⬇

Za Freeride.cz

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Hintertux opening proběhne již za dva týdny!

Tak co parto, taky už se tak moc nemůžete dočkat zimy a poslední měsíc už jen horlivě odpočítáváte každou vteřinu do prvního sněžného skluzu? Naštěstí už je to zase pomalu tady a první opening letošní sezóny pomalu klepe na dveře. Tedy pokud pán bůh svolí a sešle trošku toho bílého zázraku na ty rakouské kopečky!

Koukni jak vypadá splněný snowboardový sen z pohledu dětí ze SnowEagles týmu

Jaké je to splnit si snowboardový sen? To nám ukáží děcka ze Snow Eagles týmu! Ty totiž na konci školního roku vyrazily na camp do legendárního Woodwardu a z tohoto zážitku nám poskytly parádní report. Pojďme si ho společně dát!