Víkendové tipy: COOL Just Ride a Snowboardel Lokální výzva

Máme pro vás pokračování našeho pravidelného info servisu Víkendové tipy, ve kterém vám nabízíme přehled snowboardových akcí, které se o víkendu konají. Tentokrát je to trochu o nás, protože pro vás máme na víkend hned dvě záležitosti.

Centrem českého snowboardového dění bude o tomto víkendu Buková hora (Čenkovice). V sobotu se tam totiž odehraje třetí zastávka COOL Just Ride tour 2019 a v neděli tam pak proběhne filming session Lokální výzva by Snowboardel & FreerideTV. Pojďme se na obě akce krátce podívat.

COOL Just Ride! 2019 - Buková hora

V pořadí třetí letošní zastávka COOL Just Ride Tour 2019 nabídne opět nabitý program, těšit se můžete mimo jiné na test centrum téměř 20 značek, dětský závod - Horsefeathers Kids Snowboard Tour, výuku snowboardingu zdarma - Temple Store Free Coaching, Snowboard Zezula Jib Contest, Templestore Ollie Contest, spoustu doplňkových aktivit a partnerských zón a samozřejmě nabitou afterparty.
Kompletní info o akci najdete v našem kalendáři, nebo v události na facebooku.

Lokální výzva by Snowboardel & FreerideTV - Bukovka

Na Bukovce se vyplatí zůstat do neděle. Hned druhý den po Just Ridu tam totiž proběhne třetí filming session Lokální výzva by Snowboardel & FreerideTV. Náš trojčlenný team ve složení Juraj Matiaš (kameraman), Honza Lohynský (produkční /​ moderátor /​ rider) a Filip Lucký (Snowboardel rider) s vámi bude natáčet vaše jízdy a triky ve snowparku. Současně bude Filip Lucký za Snowboardel odměňovat ty nejlepší triky věcnými cenami od Picture Organic Clothing. Všichni tak budou mít záběry ve videu, které vyjde v týdnu po akci a zapojí se tak do hledání nových team riderů do Snowboardel teamu na příští sezónu.

Kompletní info o akci najdete v našem kalendáři, nebo v události na facebooku.

Kam jinam?

Pokud si kladete tuhle otázku a z víkendových akcí jste si nevybrali, nebo zkrátka nemáte rádi lidi a radši si jezdíte někde mimo dění, mrkněte do PARKS INFO, kde najdete aktuálně otevřené snowparky v ČR a na Slovensku.

Kdybyste věděli ještě o nějaké akci, která se děje tenhle víkend a my jí v článku neuvedli, tak nám napište do komentářů, nebo na e-​mail. Díky a těšíme se u dalšího dílu Víkendových tipů.

Napsal

Jan Lohynský
Další články autora

Další zajímavé články

Mentally Sound crew diktuje v backcountry ve filmu Stimulus

Backcountry podívaná při pátečním večeru? Proč ne! Tahle nová petelice, která včera večír přistála na kanálu Shredbots vás určitě vizuálně potěší.

Již 4.12. 2021 proběhne v Praze Snowboard & Freeski závod by Stop Zevling

Česká snowboardová komunito otevírej šáňo! Taky rádi vzpomínáte na ty staré dobré časy, kdy nebyl před zimou víkend bez nějaké té shreďácké akce na dovezeném sněhu. Pokud vás tyhle akce bavily, tak pro vás máme skvělou zprávu. Již příští týden totiž jedna taková proběhne přímo v Praze!

Období předsezónního ježdění pomalu začíná!

Máme před začátkem prosince, což většinou bývá období, kdy ski areály začínají tasit své kanóny a stříkat první sněhový podklad na nadcházející sezónu. Letos tomu naštěstí není jinak a ve větších ski areálech již můžeme pozorovat první hromádky sněhu, které už tak trochu vybízejí k osazení alespoň nějaké té roury, haha.