Visiones - Movie by Manuel Diaz

Manuel Diaz patří do první ligy světového backcountry snowboardingu. O tom není žádných pochyb. Díky svému úsilí se dostal mezi ty nejlepší a pro spolupráci ho začaly oslovovat známé filmové produkce jako Pirate Movie Production nebo Absinthe Films. Právě z jejich záběrů je sestaven aktuální krátký film Visiones.

Pokud sledujete chilského jezdce Manuela Diaze na jeho sociálních sítích, víte, že opět natáčí záběry pro své nové party a my se moc těšíme na finální střihy. Jako malou upoutávku si dnes dáme jeho aktuální mini movie Visiones, které sestavil ze záběrů z filmů, které nátáčel pro Pirate Movie ProductionAbsinthe Films. Manuel nás zavede na Aljašku a do And a my se můžeme kochat jeho parádním ježděním ve volném terénu. Podívaná je úchvátná, tak neváhejte a dejte si chvíli voraz a tenhle film. 

Další zajímavé články

Nové přírůstky v Buyer's Guide 2019 - DC a Gravity

Nepolevujeme v přidávání dalších produktů do nejrozsáhlejšího přehledu snowboardového vybavení Freeride.cz Buyer's Guide 2019 a dnes pro vás máme informaci o nových značkách, které posílily letošní ročník.

Co se stalo a co bude s Freestyle Kolbenkou?

V pátek 9. listopadu zasáhl areál pražského trampolínového a tréninkového centra Freestyle Kolbenka ničivý požár, který způsobil kompletní devastaci celé haly včetně veškerého vybavení. Po zjištění situace se veřejnost včetně nás začala ptát, jak k požáru došlo a kdo je za něj případně zodpovědný. Pravděpodobnost, že by šlo o nehodu či náhodu je totiž v uzamčené hale dost nízká. V článku vám teď přinášíme objektivní souhrn dostupných informací.

Sencor podporuje českou freestylovou scénu

Již několik sezón můžete na freestyle scéně sledovat výrobce akčních kamerek Sencor, která do tohoto segmentu slušně šlape již několik posledních let. Záměrem této značky je přirozeně stále se zlepšující technologický vývoj a inovace, zvyšování objemu prodejů a tímto snižování koncových cen, ale také chuť část financí z prodejů vracet zpět na freestyle scénu. A jakou formou probíhá zmiňovaná podpora scény se dočtete právě v tomto článku.