Visiones - Movie by Manuel Diaz

Manuel Diaz patří do první ligy světového backcountry snowboardingu. O tom není žádných pochyb. Díky svému úsilí se dostal mezi ty nejlepší a pro spolupráci ho začaly oslovovat známé filmové produkce jako Pirate Movie Production nebo Absinthe Films. Právě z jejich záběrů je sestaven aktuální krátký film Visiones.

Pokud sledujete chilského jezdce Manuela Diaze na jeho sociálních sítích, víte, že opět natáčí záběry pro své nové party a my se moc těšíme na finální střihy. Jako malou upoutávku si dnes dáme jeho aktuální mini movie Visiones, které sestavil ze záběrů z filmů, které nátáčel pro Pirate Movie ProductionAbsinthe Films. Manuel nás zavede na Aljašku a do And a my se můžeme kochat jeho parádním ježděním ve volném terénu. Podívaná je úchvátná, tak neváhejte a dejte si chvíli voraz a tenhle film. 

Další zajímavé články

Jamie Nicholls a jeho ultimátní snowboardový set up do lockdownu

Tohle musí být snem snad každého snowboardisty. Mít za barákem vyladěný jib, na kterém se dá jezdit za absolutně jakýchkoliv podmínek. Přesně tohle si na své malé zahradě vybudoval i britský snowboardista Jamie Nicholls. Svojí slopestylovou kariéru už asi na hřebík pověsil, ale snowboarding ještě rozhodně ne!

Streetová nálož od finské Labyrinth crew - Stuck in a Labyrinth

Před nedávném jsme tu měli povedené video od polské crew, tentokrát nahazujeme jedno aktuální video od crew z Finska.

Nostalgický čtvrtek – V. „The Arctic Challenge“

Jak jsem v minulém díle slíbil, tak dnes se podíváme na jednu legendární a velmi ojedinělou snowboardovou akci – The Arctic Challenge.