Vlog ze třetího dne SNOWBOARD ZEZULA team tripu na Kaunertal Opening!

Máme pro vás třetí vlog ze SNOWBOARD ZEZULA team tripu na Kaunertal Opening 2020! Terka Čermáková, Ondra Bauer a Ondra & Dan Porkertovic na opening vyrazili za doprovodu Kuby Myšky (kamera) a Pavla Peka (produkční). Vznikly tak 3 vlogy ze 3 dní, které vám postupně servírujeme a doufáme, že vám ulehčí čekání na zimní sezónu.

Jak vypadal třetí den?

Komentář od Pavla Peka - šéfredaktora SNOWBOARD sekce a produkčního tripu:

Třetí den byl narozdíl od předchozích o dost pomalejší. Ráno dole v údolí mrholilo a nahoru na vrcholy nebylo přes mlhu vidět. Naše super dodávka nás vyvezla až nahoru skrze zasněžené serpentiny jako jedny z mála. Parkoviště bylo téměř prázdné a celé zakryté asi dvaceti čísly čerstvého sněhu. Chyběly i stánky s testovacíma vzorkama. Přežil jen stánek ARBOR.

Kvůli vánici ještě nejezdila lanovka a tak jsme začali v poklidu. Když jsme se konečně dostali nahoru nebylo vidět na krok. Horní část snowparku byla zavřená a dolní tak zasněžená, že se skoro nedalo na překážky dostatečně rozjet. Zábavu jsme si našli na parkovišti, kde si riders pomohli paletama a začali blbnout ve skate rampě dole na parkovišti. Dost lidí okolo se chytlo a začala tam malá sešn a hecovani v další triky.

Odpo se už ve slabším sněžení konal Girls Jib Session od SHRED UNIT, kde Terka udělala pěknou show a krom paklu eur se podělila o titul BEST RIDER s Jenise Spiteri.

Zveřejnila redakce

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Kamera & střih

Jakub Myška
Další články autora

On-location produkce

Pavel Pek
Další články autora

Další zajímavé články

King Snow Movie Teaser

Kolegové z kanadského magazínu King Snow přichází se svým prvním snb filmem. Prozatím nás napínají jen s nabouchaným trailerem, ze kterého je jasné, že to bude velmi parádní záležitost!

Nostalgický čtvrtek - XII. – Tenkrát na západě (2.díl)

Minulý týden jsme rozjeli novou sérii „NČ“ s příběhem ze západu Čech. V rámci výstavy v Chebu, věnované historii českého snowboardingu, povyprávěla své příběhy legenda místní scény Jan Majďák. Podívali jsme se ve vzpomínkách na začátky Majďákovi oddanosti ke snowboardingu, na legendární akce v Chebu i na nezapomenutelné mejdany. To vše v minulém dílu. Dnes ale dostanou slovo další aktéři ze západu. Jan „Kašpi“ Kašpar popovídá o své snb cestě a taťka neklidského snowparku Petr Matoušek zase odkryje historii tamního snowparku.

Snowpark Kaunertal otevírá své brány s akcí Spring Classics

Oblíbený ledovec Kaunertal a jeho snowpark otevírají brány všem shreďákům a milovníkům jarního ježdění. Slash, ostré vysokohorské slunce, perfektně připravený park a mnoho akcí během 3 týdenní opening akce.