Vlog ze třetího dne SNOWBOARD ZEZULA team tripu na Kaunertal Opening!

Máme pro vás třetí vlog ze SNOWBOARD ZEZULA team tripu na Kaunertal Opening 2020! Terka Čermáková, Ondra Bauer a Ondra & Dan Porkertovic na opening vyrazili za doprovodu Kuby Myšky (kamera) a Pavla Peka (produkční). Vznikly tak 3 vlogy ze 3 dní, které vám postupně servírujeme a doufáme, že vám ulehčí čekání na zimní sezónu.

Jak vypadal třetí den?

Komentář od Pavla Peka - šéfredaktora SNOWBOARD sekce a produkčního tripu:

Třetí den byl narozdíl od předchozích o dost pomalejší. Ráno dole v údolí mrholilo a nahoru na vrcholy nebylo přes mlhu vidět. Naše super dodávka nás vyvezla až nahoru skrze zasněžené serpentiny jako jedny z mála. Parkoviště bylo téměř prázdné a celé zakryté asi dvaceti čísly čerstvého sněhu. Chyběly i stánky s testovacíma vzorkama. Přežil jen stánek ARBOR.

Kvůli vánici ještě nejezdila lanovka a tak jsme začali v poklidu. Když jsme se konečně dostali nahoru nebylo vidět na krok. Horní část snowparku byla zavřená a dolní tak zasněžená, že se skoro nedalo na překážky dostatečně rozjet. Zábavu jsme si našli na parkovišti, kde si riders pomohli paletama a začali blbnout ve skate rampě dole na parkovišti. Dost lidí okolo se chytlo a začala tam malá sešn a hecovani v další triky.

Odpo se už ve slabším sněžení konal Girls Jib Session od SHRED UNIT, kde Terka udělala pěknou show a krom paklu eur se podělila o titul BEST RIDER s Jenise Spiteri.

Zveřejnila redakce

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Kamera & střih

Jakub Myška
Další články autora

On-location produkce

Pavel Pek
Další články autora

Další zajímavé články

Torstein Horgmo přichází s minifilmem Afterlight

Jezdci Werni Stock, Ikka Backstrom, Sebbe de Buck, a již zmiňovaný, Torstein Horgmo, přichází se slowmotion filmem "Afterlight".

CURATOR Volume III je tady!

Tassilo Hager je tady se třetí edicí knihy CURATOR, která každoročně přináší nabitý snowboardový obsah a svým způsobem supluje mizející tištěné snowboardové magazíny. Máme velkou radost, že vám můžeme na následujících řádcích krátce představit toto dílo, které patří do knihovny každého milovníka snowboardingu!

Jan Hurka – rozhovor se světovým shaperem – II. díl

Minulý týden jsme vám přinesli rozhovor s Honzou, který jsme díky jeho obsáhlosti rozdělili na dva díly. Pokud jste nečetli první díl, určitě vám ho doporučujeme dočíst. Honza se v něm rozpovídal o jeho zkušenostech, životu ve Švédsku a vtipných historkách ze setkáních se světovými jezdci. Tak dnes tady máme onu slibovanou druhou část rozhovoru. Přejeme příjemné počteníčko!