Vlog ze třetího dne SNOWBOARD ZEZULA team tripu na Kaunertal Opening!

Máme pro vás třetí vlog ze SNOWBOARD ZEZULA team tripu na Kaunertal Opening 2020! Terka Čermáková, Ondra Bauer a Ondra & Dan Porkertovic na opening vyrazili za doprovodu Kuby Myšky (kamera) a Pavla Peka (produkční). Vznikly tak 3 vlogy ze 3 dní, které vám postupně servírujeme a doufáme, že vám ulehčí čekání na zimní sezónu.

Jak vypadal třetí den?

Komentář od Pavla Peka - šéfredaktora SNOWBOARD sekce a produkčního tripu:

Třetí den byl narozdíl od předchozích o dost pomalejší. Ráno dole v údolí mrholilo a nahoru na vrcholy nebylo přes mlhu vidět. Naše super dodávka nás vyvezla až nahoru skrze zasněžené serpentiny jako jedny z mála. Parkoviště bylo téměř prázdné a celé zakryté asi dvaceti čísly čerstvého sněhu. Chyběly i stánky s testovacíma vzorkama. Přežil jen stánek ARBOR.

Kvůli vánici ještě nejezdila lanovka a tak jsme začali v poklidu. Když jsme se konečně dostali nahoru nebylo vidět na krok. Horní část snowparku byla zavřená a dolní tak zasněžená, že se skoro nedalo na překážky dostatečně rozjet. Zábavu jsme si našli na parkovišti, kde si riders pomohli paletama a začali blbnout ve skate rampě dole na parkovišti. Dost lidí okolo se chytlo a začala tam malá sešn a hecovani v další triky.

Odpo se už ve slabším sněžení konal Girls Jib Session od SHRED UNIT, kde Terka udělala pěknou show a krom paklu eur se podělila o titul BEST RIDER s Jenise Spiteri.

Zveřejnila redakce

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Kamera & střih

Jakub Myška
Další články autora

On-location produkce

Pavel Pek
Další články autora

Další zajímavé články

Akce Horsefeathers Sneak The Tweak otevřela snowpark na Mölltalu!

Nový snowpark na rakouském ledovci Mölltaler Gletscher slavnostně otevřela akce Horsefeathers Sneak the Tweak!

O víkendu proběhne Horsefeathers Sneak the Tweak na Mölltalu!

I když v Česku už je léto v plném proudu, tak u rakouských kolegů za hranicemi si stále můžeme užívat zimní radovánky naplno! A ještě ke všemu ve zcela novém Horsefeathers snowparku na ledovci Mölltal! Slavnostní opening proběhne v sobotu 11. května! Vidíme se tam!!!