Vlog ze třetího dne SNOWBOARD ZEZULA team tripu na Kaunertal Opening!

Máme pro vás třetí vlog ze SNOWBOARD ZEZULA team tripu na Kaunertal Opening 2020! Terka Čermáková, Ondra Bauer a Ondra & Dan Porkertovic na opening vyrazili za doprovodu Kuby Myšky (kamera) a Pavla Peka (produkční). Vznikly tak 3 vlogy ze 3 dní, které vám postupně servírujeme a doufáme, že vám ulehčí čekání na zimní sezónu.

Jak vypadal třetí den?

Komentář od Pavla Peka - šéfredaktora SNOWBOARD sekce a produkčního tripu:

Třetí den byl narozdíl od předchozích o dost pomalejší. Ráno dole v údolí mrholilo a nahoru na vrcholy nebylo přes mlhu vidět. Naše super dodávka nás vyvezla až nahoru skrze zasněžené serpentiny jako jedny z mála. Parkoviště bylo téměř prázdné a celé zakryté asi dvaceti čísly čerstvého sněhu. Chyběly i stánky s testovacíma vzorkama. Přežil jen stánek ARBOR.

Kvůli vánici ještě nejezdila lanovka a tak jsme začali v poklidu. Když jsme se konečně dostali nahoru nebylo vidět na krok. Horní část snowparku byla zavřená a dolní tak zasněžená, že se skoro nedalo na překážky dostatečně rozjet. Zábavu jsme si našli na parkovišti, kde si riders pomohli paletama a začali blbnout ve skate rampě dole na parkovišti. Dost lidí okolo se chytlo a začala tam malá sešn a hecovani v další triky.

Odpo se už ve slabším sněžení konal Girls Jib Session od SHRED UNIT, kde Terka udělala pěknou show a krom paklu eur se podělila o titul BEST RIDER s Jenise Spiteri.

Zveřejnila redakce

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Kamera & střih

Jakub Myška
Další články autora

On-location produkce

Pavel Pek
Další články autora

Další zajímavé články

Na Corvatschi se odjela letos poslední zastávka FIS světového poháru

O víkendu proběhl poslední závod světového poháru letošní zimy, který se uskutečnil ve vysoko položeném snowparku Corvatsch ve švýcarských Alpách. Kdo se na místě nejvíce předvedl, jak dopadl Kuba Hroneš a Vanessa Volopichová a kdo si letos odnáší křišťálové glóby se dozvíte v článku plném fotek od Petra Večeřy!

S Horsefeathers na DIYX STRT JAM do Helsinek

Vydejte se s Horsefeathers na DIYX STRT JAM do Helsinek. Tahle neskutečná akce z dílny Ethana Morgana, která je v současnosti tím nejvíc, co street snowboarding může divácky a obsahově nabídnout tentokrát zažehla evropskou Mekku street snowboardingu! Dejte si text doplněný o skvělé fotky od fotografa Michala Prouzy aka Prouziče, který se na akci s Horsefeathers vydal.

Galerie a článek: Vítek Ludvík o freeridingu v Japonsku

Freeriding v Japonsku je snem snad každého ridera. Dokud se tam sami nevydáte, tak si přečtěte aspoň tenhle krátký článek z dílny Vítka Luvíka a vydejte se tam třeba příští rok v jeho doprovodu na výlet za životníma lajnama!