Volcom Banked slalom již tuto sobotu ve Freestyle Area Vítkovice

Závody ve snowparku pro vás nejsou tím pravým, anebo byste třeba jen chtěli zkusit něco nového? Pak máte právě vy v sobotu 9.3.2019 super příležitost si zajet historicky první Volcom Banked slalom v Čechách, který se uskuteční ve Freestyle Area Vítkovice!

Již tuto sobotu se ve zmíněné Freestyle Area Vítkovice uskuteční super snowboardový závod Volcom Banked Slalom. Celý závod se pojede na připravené trati ve tvaru "koryta", které bude stát po celé délce vítkovického snowparku. Vaším úkolem bude samozřejmě zajet co nejrychlejší jízdu, ale hlavně se u toho pořádně bavit a užít si skvělý den s kámoši na kopci. Startovat se bude v kategorii OPEN a hlavní cenou závodu je startovní pozice na Volcom Banked Slalomu na rakouském ledovci Kitzsteinhorn spolu s ubytováním a samozřejmě i roční fame napříč českou snowboardovou komunitou.

Mimo závodění se na místě můžete těšit na odpolední Apreski afterparty, chybět nebude ani live Dj přímo na kopci a nabitá tombola plná skvělých cen.

Časový plán akce:

09.00-12.00h tréning pro registrované (pozor!!! nutná online registrace)
12.00h hromadný průjezd všech registrovaných tratí
12.00-13.00h reshape trati
13.00-16.00h banked slalom
17.00h vyhlášení vítězů - terasa skibistro Aldrov
17.30h vyhlašování tomboly
16.00-22.00h Apress banked party s DJś-​terasa skibistro Aldrov

Registrace:

Počet startovních míst je omezený, tak neváhej a zaregistruj se na první Volcom Banked Slalolm u nás. Pro registraci pošli své jméno, příjmení, rok narození a kontakt na sebe na e-mailovou
adresu registrace@ndistribution.cz.

Pro inspiraci se koukněte, jak stejný závod vypadal v roce 2016 na Kitzsteinhornu:

Facebooková stránka eventu: https://www.facebook.com/events/581833265613845/

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Kaunertal Opening 2020 je minulostí. Dej si report z celého víkendu!

Letošní opening snowparku na Kaunertalu je za námi. Naše redakce tam letos vyrazila s našima parťákama ze SNOWBOARD ZEZULA. Přečti si, jak to během celého víkendu probíhalo a mrkni při tom i na fotky.

HEROES - kniha fotografií a příběhů věnovaná ženskému snowboardingu

Francouzský fotograf a filmař Jérôme Tanon představuje svůj nový mistrovský kousek “HEROES“. Foto projekt věnovaný ženskému snowboardingu a jejich odhodlání pro sport, který milují.

Absinthe Films uvádí nový film CHANNEL ZERO

Produkci Absinthe Films není třeba představovat, tahle parta je největším “držákem” na poli full-length snowboardových filmů a ani letos i přes tenhle šílený rok nepolevuje a přináší nám svůj další kousek. Tady je zatím trailer a základní info.