Volcom Banked slalom již tuto sobotu ve Freestyle Area Vítkovice

Závody ve snowparku pro vás nejsou tím pravým, anebo byste třeba jen chtěli zkusit něco nového? Pak máte právě vy v sobotu 9.3.2019 super příležitost si zajet historicky první Volcom Banked slalom v Čechách, který se uskuteční ve Freestyle Area Vítkovice!

Již tuto sobotu se ve zmíněné Freestyle Area Vítkovice uskuteční super snowboardový závod Volcom Banked Slalom. Celý závod se pojede na připravené trati ve tvaru "koryta", které bude stát po celé délce vítkovického snowparku. Vaším úkolem bude samozřejmě zajet co nejrychlejší jízdu, ale hlavně se u toho pořádně bavit a užít si skvělý den s kámoši na kopci. Startovat se bude v kategorii OPEN a hlavní cenou závodu je startovní pozice na Volcom Banked Slalomu na rakouském ledovci Kitzsteinhorn spolu s ubytováním a samozřejmě i roční fame napříč českou snowboardovou komunitou.

Mimo závodění se na místě můžete těšit na odpolední Apreski afterparty, chybět nebude ani live Dj přímo na kopci a nabitá tombola plná skvělých cen.

Časový plán akce:

09.00-12.00h tréning pro registrované (pozor!!! nutná online registrace)
12.00h hromadný průjezd všech registrovaných tratí
12.00-13.00h reshape trati
13.00-16.00h banked slalom
17.00h vyhlášení vítězů - terasa skibistro Aldrov
17.30h vyhlašování tomboly
16.00-22.00h Apress banked party s DJś-​terasa skibistro Aldrov

Registrace:

Počet startovních míst je omezený, tak neváhej a zaregistruj se na první Volcom Banked Slalolm u nás. Pro registraci pošli své jméno, příjmení, rok narození a kontakt na sebe na e-mailovou
adresu registrace@ndistribution.cz.

Pro inspiraci se koukněte, jak stejný závod vypadal v roce 2016 na Kitzsteinhornu:

Facebooková stránka eventu: https://www.facebook.com/events/581833265613845/

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Youtuber a snowboardista Ståle Sandbech se hlásí z Nového Zélandu

Známý a krásný viking Ståle Sandbech se vydal do země Hobitů na dobrodružnou výpravu za snowboardingem a klasicky to musí mít zdokumentované ve svém Vlogu, protože být youtuberem je prý moderní a Ståle nemůže být pozadu, haha.

PARTYLAPS 3.0 od Brage Richenberga je neskutečná podívaná!

Brage Richenberg a jeho parťáci nás na konci každé sezóny zásobují kvalitním editem, který má trochu delší stopáž, a který se vyznačuje tím, že v něm možná najdete víc pádů, než odjetých triků a víc party záběrů, než byste možná čekali. Je to každopádně neskutečná podívaná, kterou doporučujeme každému fandovi snowboardové filmografie!

Hotzone.tv Park Opening Hintertux slaví letos patnácté výročí

Už se nám to pomalu blíží! Je tady začátek srpna a za dva měsíce už se můžeme těšit na známý snowpark opening na rakouském ledovci Hintertux. Letos však nebude jen tak ledajaký, jelikož se bude slavit patnácté výročí od vůbec prvního Hintertux snowpark openingu! Pojďme se tedy společně podívat, na co se můžeme těšit letos.