Volcom Banked slalom již tuto sobotu ve Freestyle Area Vítkovice

Závody ve snowparku pro vás nejsou tím pravým, anebo byste třeba jen chtěli zkusit něco nového? Pak máte právě vy v sobotu 9.3.2019 super příležitost si zajet historicky první Volcom Banked slalom v Čechách, který se uskuteční ve Freestyle Area Vítkovice!

Již tuto sobotu se ve zmíněné Freestyle Area Vítkovice uskuteční super snowboardový závod Volcom Banked Slalom. Celý závod se pojede na připravené trati ve tvaru "koryta", které bude stát po celé délce vítkovického snowparku. Vaším úkolem bude samozřejmě zajet co nejrychlejší jízdu, ale hlavně se u toho pořádně bavit a užít si skvělý den s kámoši na kopci. Startovat se bude v kategorii OPEN a hlavní cenou závodu je startovní pozice na Volcom Banked Slalomu na rakouském ledovci Kitzsteinhorn spolu s ubytováním a samozřejmě i roční fame napříč českou snowboardovou komunitou.

Mimo závodění se na místě můžete těšit na odpolední Apreski afterparty, chybět nebude ani live Dj přímo na kopci a nabitá tombola plná skvělých cen.

Časový plán akce:

09.00-12.00h tréning pro registrované (pozor!!! nutná online registrace)
12.00h hromadný průjezd všech registrovaných tratí
12.00-13.00h reshape trati
13.00-16.00h banked slalom
17.00h vyhlášení vítězů - terasa skibistro Aldrov
17.30h vyhlašování tomboly
16.00-22.00h Apress banked party s DJś-​terasa skibistro Aldrov

Registrace:

Počet startovních míst je omezený, tak neváhej a zaregistruj se na první Volcom Banked Slalolm u nás. Pro registraci pošli své jméno, příjmení, rok narození a kontakt na sebe na e-mailovou
adresu registrace@ndistribution.cz.

Pro inspiraci se koukněte, jak stejný závod vypadal v roce 2016 na Kitzsteinhornu:

Facebooková stránka eventu: https://www.facebook.com/events/581833265613845/

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

FreerideTV: Mikýřův Prkenný Přehled - 3. díl

Mikýř je zpět a jeho Prkenný Přehled s ním! Tentokrát v májovém láskyplném vydání opět nahlédneme pod pokličku české snowboardové scény a dokonce zabrousíme o kus dál, a to i do českého světa skateboardingu a freeskiingu.

Zeb Powell se kroutí do včech směrů v novém videu E.A.S.T

Koukněte na nový edit z východního pobřeží USA, ve kterém se vám představí talentovaný Zeb Powell. Tohoto mladého snowboardistu můžete v poslední době vidět víc a víc a zcela jistě za to může jeho nezvyklý styl kroucení triků. No přesvědčte se sami.

Michi Schatz a jeho solidní remix part z letošní Sane Spring Break Session

Lokál z Innsbrucku Michi Schatz sice není zrovna vzrůstem největší, ale triky dokáže odpálit dost vysoko. Podívejte se na jeho poslední edit z rakouského snowparku v resortu Nordkette. Ve videu se objeví i riders jako Max Glatzl, Peter Walchhofer, Steve Grumser a Sparrow Knox.