Výběr TOP pánských freestylových vázání

Mrkněte na náš výběr TOPových vázání, které jsou během letošní zimní sezóny k dostání na našem českém trhu, vyberte si to správné pro vás a buďte ve snowparku pořádně trendy! Na své si určitě přijdou, jak příznivci jednoduchých vázek, tak rozhodně i ti, kteří mají rádi pořádné “sci-fi“ designy, haha.

Seznam vázání:

Arbor Hemlock, RIDE LTD, Burton Malavita, K2 Formula, Gravity G3, Rossignol CUDA, Switchback Halldor Pro, Flow NX2


Arbor Hemlock

Pohodlné vázání s měkčím ohybem. Je určeno na parkový a streetový snowboarding a navrženo tak, aby poskytovalo skvělou odezvu, komfort a spolehlivost. Základna X-Drive, vyztužená skelnými vlákny, umožňuje efektivnější přenos energie, prkno tak mnohem rychleji a citlivěji reaguje. Vázání Arbor Hemlock vás na svahu rozhodně nezklame a užijete si sním spoustu perfektních parkových dní!

Vázání Arbor Hemlock je k dostání na e-shopu, nebo prodejně Snowboard Zezula.


RIDE Ltd

Snowboardové vázání RIDE LTD je určeno pro náročné jezdce. Zadní patka je dostatečně tuhá, ale zároveň nabízí určitou flexibilitu pro freestylové dovádění. Vázání je vybavené platformou Infinity, která obsahuje Micro-disky3D pásky přes špičku s technologií ThinGrip™, nebo třeba velmi lehké a odolné řáčny Linkage Ratchets. S tímto vázáním se ve snowparku určitě neztratíte!

Vázání RIDE LTD najdete na e-shopu, nebo na prodejně Snowboardel.


Burton Malavita Est

Burton Malavita je vázání, které si za léta své existence získalo spoustu milovníku mezi team ridery Burton a zdobí prkna riderům jako je Zak Hale, Mark Sollors nebo třeba Mark McMorris! Díky technologii EST je tato verze určena pro snowboardy Burton s technologií The Channel, ale samozřejmě je k dostání i v normální verzi pro klasické inserty. Tenhle kousek z továrny Burton vás prostě rozhodně nezklame a dodá vaší desce skvělý moderní look.

Dopřejte si pro sebe vázání Burton Malavita EST z e-shopu, nebo prodejny Burton Store13.


K2 Formula

Říká se, že v jednoduchosti je síla. To platí právě u tohoto vázání pro středně pokročilé jezdce od K2 Snowboards, které vás připraví na pořádný progres! Vázání K2 Formula disponuje vysoce kvalitními komponenty, lehkou nastavitelností, skvělým komfortem a dokonalou podporu při odrazech. GF ProFusion™ Chassis platforma má idealní 3° náklon pro pohodlný pocit při ježdení a odolnou vystuženou konstrukci. Custom Caddi™ Ankle Strap podrží váš kotník pevně na místě a Perfect Fit™ Toe Strap zase vaší špičku boty.

Vázání K2 Formula si můžete koupit na e-shopu, nebo na prodejně Snowboarde.


Gravity G3

Opět tady máme pro vás všechny snowboardisty, kteří nemají v plánu zadlužit celou rodinu kvůli nákupu nového vybavení, skvělou variantu vázání od firmy Gravity. Tenhle kousek dostal do výbavy to nejlepší, co můžou v Gravity nabídnout a zároveň ty nejlépe vytvarované strapy za celou dobu fungování firmy. Vázání G3 je lehké, ale udržuje si pevnou konstrukci.

Vázání Gravity G3 je k dostání na prodejně, nebo na e-shopu Snowboard Zezula.


Rossigno CUDA

CUDA je vysoce výkonné, all-mountain snowboardové vázání, které je zárukou přesnosti a okamžitého přenosu energie. Nabízí jedinečnou všestrannost a poradí si s každým terénem. Stélka MagneBed S3R se soustředí na 3 hlavní receptory chodidla a tím zabezpečuje výjimečnou přesnost a spolehlivý kontakt mezi nohama a prknem. Cuda se představuje s 3° vnitřním náklonem, který zvyšuje tlak na špičku a patu a vylepšuje pákový efekt a odraz.

Podívejte se na vázání Rossignol Cuda na stránkách Rossignol.


Switchback Halldor Pro

Pro Model islandského snowboardisty Halldora Helgasona je tou správnou volbou pro všechny all-mountain snowboardisty s touhou vyřádit se ve snowparku. Vázání disponuje High Back patkou s křídelky stvořenými pro jistotu při pressech a novou AERON platformou, která je nyní lehčí a pevnější.

Vázání Switchback Halldor Pro najdete zde na stránkách Switchback.

Flow NX2

Nejpropracovanější model vázání v kolekci Flow představuje bezkonkurenční spojení jezdce a snowboardu. NX2 využívá kovovou základnu pro bezpečí vašich nohou a pro precizní all-mountain výkon. Jak je již u Flow typické, tak i NX2 nabízí odklápěcí patu, nejjednodušší a nejrychlejší možný způsob nazutí. Aneb Flow NX2 je skvělou volbou pro všechny jezdce, kteří chtějí dávat run za runem a netrápit se s tradičníma přeskama.

Vázání Flow NX2 si můžete koupit na prodejně, nebo na e-shopu Snowboard Zezula.


Jestli jste si vybrali vaše vysněné vázko, tak vám k tomu ale ještě chybí pořádné prkno...

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Letní dvojrozhovor se Snowboardel jezdci - Michal Štrunc a Štěpán Pruša

Michal Štrunc a Štěpán Pruša se spolu na jaře potkali v Absolutparku a společně zajezdili a natočili povedený edit, který nedávno vyšel. Při té příležitosti jsme kluky vyzvali k rozhovoru a zeptali se jich na pár otázek k videu, k ježdění v AP a plánům na následující sezónu. Pojď si to dát!

Roura a sníh již 13.8. 2022 na akci MajDay JIB SESSION!!!

Zkraťte si čekání na první sníh a dorazte si pořádně zashredit na poctivém sněhu ze staďáku! Již v sobotu 13.08. 2022 se na východě naší republiky odehraje velkolepá akce pod taktovkou MajDay a partičky EAST crew. Na místě bude ready staré dobré PVCčko, sníh a kvalitní zábava. Vidíme se tam!